برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

حسینی‌نسب: مشکل سایپا جدایی من بود

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
حسینی‌نسب: مشکل سایپا جدایی من بود

ورزش 3/سرمربی سایپا می‌گوید این تیم برای بازگشت به لیگ برتر نیاز به همدلی دارد.
سایپا روز گذشته در چارچوب مسابقات هفته سی و یکم لیگ آزادگان شهرراز شیراز را با نتیجه ۲-۱ شکست داد تا با ۴۵ امتیاز در رده پنجم جدول قرار بگیرد. او پس از این مسابقه اظهار داشت: تیم شهرراز از تیم‌های خوب لیگ است و بازیکنان خوبی دارد. این تیم توانسته تیم‌ها را اذیت کند و امروز هم ما شاهد فوتبال خوبی بودیم. البته ما می‌توانستیم در ۱۰ دقیقه اول بازی دو گل بزنیم که نشد. خدا را شکر بازی را اداره کردیم و با تعویض‌هایی که انجام شد، توانستیم موقعیت‌های خوبی داشته باشیم. کمی بی‌دقت بودیم و قسمت نبود به ‌گل‌های بیشتری برسیم.
او در ادامه با اشاره به نتایج ضعیف سایپا در هفته‌های اخیر عنوان کرد: طی اتفاقاتی که در رفت و آمد من رخ داد، تیم از نظر روحی، روانی و فنی افت داشته و ما سعی کردیم اینها را به بازیکنان برگردانیم. با شناختی که من از بازیکنان داشتم، قطعا می‌توانستیم روند بهتری را پیش ببریم. جا دارد از مدیریت تشکر کنم که از من خواست اینجا بیایم. از مدیریت قبلی هم تشکر می‌کنم اما در آن دوره حوصله نکردند که نمی‌دانم دلیلش چه بوده است، این مسائل را به حساب کسانی می‌گذاریم که به مدیرعامل مشورت می‌دانند. من از مدیرعامل شناخت دارم و می‌دانم انسان خوبی بودند اما مشورت‌هایی که به ایشان دادند، غلط بود و ایشان را به بیراهه بردند.

حسینی‌نسب افزود: در بازی با مس سونگون تا دقیقه ۸۵ جلو بودیم اما اتفاقی افتاد که به تمرکز و مسائل روانی تیم برمی‌گردد. در هفته‌های پایانی و در شرایطی که نه سقوط می‌کنی و نه صعود، خیلی سخت است اما بچه‌ها برابر شهرراز همت کردند و توانستیم ببریم. درست است از نظر فنی مشکلات زیادی داشتیم اما موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و خدا را شکر توانستیم ببریم.
سرمربی سایپا در پاسخ به این سوال که مشکل این تیم در هفته‌های گذشته چه بوده است، گفت: مشکل این بود که من از اینجا رفتم. می‌بینید که الان تیم به روند خوب خود برگشته و رو به جلو می‌رویم‌. مشکل دیگری نداشتیم. ما ۲۸ بازیکن داشتیم که شاید در این بین ۲-۳ بازیکن هم خرید اشتباه بودند که می‌توانستیم در نیم فصل درست کنیم اما متاسفانه اصلا به ضعف‌های تیم فکر نکردند و در پست‌هایی بازیکن گرفتیم که شاید به کار نیاید. ضعفی را که وجود داشت، ترمیم نکردیم. این سه بازی را می‌گذاریم و انشالله سایپا با جایگاه خودش برسد.
وی در خصوص عملکرد داور مسابقه عنوان کرد: داور خوب سوت زد. در بازی قبلی ما با خیبر آقای خورشیدی بودند که کمی سوءتفاهم ایجاد شد و ما بازی را از دست داده بودیم و اعتراضاتی نسبت به گلی که خوردیم، داشتم. اما همه چیز را از ذهن‌مان پاک کردیم، چون برگشت به عقب چیزی را عوض نمی‌کرد. من ایشان را اول بازی را دیدم. ایشان هم اواخر داوری‌اش است و انشالله خیلی خوب از ایشان تقدیر کنند.
حسینی‌نسب در پاسخ به اینکه آیا قول قهرمانی در فصل آینده را می‌دهد، گفت: من هنوز نمی‌دانم کجای کار قرار دارم. مدیریت باید همدل باشد و خواسته تیمی را که می‌خواهد صعود کند، برآورده کند. بالاخره نداشتن تماشاچی کار را سخت می‌کند. همان‌طور که می‌بینید در برخی تیم‌ها مثل خیبر و فجر و چادرملو تماشاگران تیم را رو به جلو هل می‌دهند، اما سایپا این هواداران را ندارد. البته افراد زیادی سایپا را دوست دارند اما اینطور نیست که بیایند و روی سکو بنشینند. تیم نیاز به همدلی دارد و انشالله هدف‌گذاری خوبی صورت بگیرد تا تیم صعود کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره