برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

جوان‌ترین گلر ایران به دنبال اولین کلین‌شیت!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
جوان‌ترین گلر ایران به دنبال اولین کلین‌شیت!

ورزش 3/آرشا شکوری در بازی مقابل گل‌گهر سیرجان سومین حضور باشگاهی خود را تجربه خواهد کرد.
آرشا شکوری دروازه‌بان جوان تیم فوتبال هوادار در غیاب علیرضا حقیقی در بازی مقابل گل‌گهر سیرجان سومین بازی خود را برای این تیم انجام خواهد داد.
آرشا شکوری اولین بازی رسمی خود را برای هوادار مقابل مس‌سونگون انجام داد و عملکرد خوبی در این مسابقه داشت و روی اشتباه ادریس رحمانی دروازه‌اش باز شد تا نتواند در این مسابقه کلین‌شیت کند.
دومین بازی آرشا یکی از مهم‌ترین بازی‌های باشگاهی او بود، او اولین حضورش در لیگ برتر را مقابل پرسپولیس تجربه کرد، بعد از مصدومیت علیرضا حقیقی شکوری وارد زمین شد و در این مسابقه هرچند عملکرد مطمئنی از خودش نشان داد اما عیسی آل‌کثیر دروازه این گلر جوان را باز کرد تا در این مسابقه هم موفق به کلین‌شیت نشود.
شکوری فردا سومین بازی خود برای هوادار و دومین حضورش را در جام‌حذفی مقابل یک تیم لیگ‌برتری تجربه خواهد کرد و در این مسابقه به دنبال اولین کلین‌شیت باشگاهی خود تاثیرگذاری در روند مسابقه خواهد بود، گل‌گهر سیرجان رقیبی پرستاره برای هوادار خواهد بود و این تیم کار آسانی نخواهد داشت.
آرشا شکوری با درخشش در تیم ملی جوانان به بالاترین سطح باشگاهی در فوتبال ایران رسید و در تلاش است تا از فرصت‌هایی که در اختیارش قرار می‌گیرد به بهترین شکل استفاده کند و جایگاه بهتری در فوتبال ایران به دست آورد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره