برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

گریه ناراحت‌کننده آلگری

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
گریه ناراحت‌کننده آلگری

ورزش 3/مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، پس از قهرمانی با این تیم بسیار احساساتی شد و نتوانست جلوی اشک‌هایش را بگیرد.
یوونتوس شب گذشته در دیدار فینال رقابت‌های جام حذفی ایتالیا روبروی آتالانتا به میدان رفت و موفق شد با یک گل برابر این تیم پیروزی برسد و جام قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند تا این فصل را بدون جام به پایان نبرده باشد.
آلگری در چند هفته اخیر بسیار تحت فشار بوده و شایعات بسیاری درباره احتمال برکناری او از هدایت یوونتوس به گوش رسیده است. به نظر می‌رسد که این موضوع باعث شده است که او تحت تاثیر قرار بگیرد و شب گذشته نتوانست در گفتگو با خبرنگاران جلوی احساساتی شدنش را بگیرد و به گریه افتاد.
این مربی ایتالیایی در حالی که سعی می‌کرد جلوی اشک ریختنش را بگیرد به خبرنگاران گفت: «من بسیار خوش شانس هستم چون عضوی از باشگاه‌های بزرگ بوده‌ام. هنوز هم هستم و به همین دلیل خوشحالم. امشب باید جشن بگیریم چون مدعی قهرمانی نبودیم. باید به آتالانتا به خاطر سبک بازی‌اش تبریک بگویم.
از همه مهم‌تر دوست دارم برای این تیم در رقابت‌های لیگ اروپا آرزوی موفقیت کنم. یوونتوس همیشه به معنای پیروزی و قهرمانی است و امشب توانستیم این کار را انجام دهیم. من فقط می‌توانم از بازیکنانم تشکر کنم چون یک پیروزی بسیار خوب را به من و به این باشگاه هدیه کردند.»
او همچنین در پاسخ به سوالی درباره میراثی که او پس از سه سال در این باشگاه به جای گذاشت از او پرسید: «همین حالا من را اخراج کردید؟»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره