برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

وداع غمگین با اولدترافورد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
وداع غمگین با اولدترافورد

ورزش 3/رافائل واران، ستاره منچستریونایتد، پس از پایان بازی برابر نیوکسل با ورزشگاه اولدترافورد وداع کرد.
منچستریونایتد شب گذشته در دیدار معوقه از رقابت‌های هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس روبروی نیوکسل به میدان رفت و موفق شد با نتیجه ۲-۳ برابر این تیم به پیروزی برسد و سه امتیاز ارزشمند را در فاصله یک هفته تا پایان این مسابقات به دست آورد.
این آخرین حضور شیاطین سرخ در ورزشگاه اولدترافورد در این فصل بود چون بازی بعدی و آخر آنها در رقابت‌های لیگ برتر برابر برایتون و در ورزشگاه خانگی این تیم برگزار خواهد شد و پس از آن هم باید در ورزشگاه ومبلی روبروی منچسترسیتی قرار بگیرند تا تکلیف تیم قهرمان جام حذفی مشخص شود.
به این ترتیب، این آخرین حضور واران در ورزشگاهی بود که در چند سال اخیر در آن توپ زد و روزهای خوب و بد بسیاری را پشت سر گذاشت. قرارداد این بازیکن با یونایتد در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و او چند روز قبل با انتشار ویدئویی اعلام کرد که خبری از تمدید قرارداد نیست و این تیم را ترک خواهد کرد.
این ستاره فرانسوی پس از پایان بازی شب گذشته صبر کرد تا ورزشگاه از تمام تماشاگران خالی شد و سپس به زمین رفت و روی دایره میانی زمین اولدترافورد نشست تا دقایقی را به تنهایی مشغول خداحافظی از این ورزشگاه و مرور خاطراتش شود و تصاویر منتشر شده از او توجه بسیاری را به خود جلب کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره