برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

نقش بوفون در قهرمانی یووه!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
نقش بوفون در قهرمانی یووه!

ورزش 3/دانیلو، کاپیتان یوونتوس، از توصیه جانلوییجی بوفون برای فینال جام حذفی به خودش پرده برداشت.
یوونتوس شب گذشته در دیدار فینال رقابت‌های جام حذفی ایتالیا روبروی آتالانتا به میدان رفت و توانست با تک گل دوشان ولاهوویچ در این بازی به پیروزی برسد و جام قهرمانی را از آن خودش کند تا این فصل را بدون جام به پایان نرسانده باشد.
دانیلو پس از پایان این بازی و در حالی که بسیار خوشحال به نظر می‌رسید به اسپورت مدیاست گفت: «لحظات سخت درس‌های زیادی به شما می‌دهند. ما این فصل در بسیاری از لحظات فراز و نشیب زیادی داشتیم، درست مثل چند روز قبل که تساوی ناامیدکننده مقابل سالرنیتانا را تجربه کردیم که باعث ناراحتی هواداران شد اما امروز توانستیم جام جدیدی را به موزه افتخارات باشگاه اضافه کنیم.
امروز صبح با بوفون صحبت کردم چون او الگو و اسطوره من در فوتبال است. او درباره این بازی و لحظات دیوانه کننده‌ای که ممکن است وجود داشته باشد با من حرف زد. به من گفت که پیش و پس از چنین دیدارهایی چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و اینکه هیچکدام اهمیتی ندارد. او به من کمک بسیاری برای این جام کرد.»او در پاسخ به سوالی درباره صحنه درگیری مکس آلگری با مدیر باشگاه یوونتوس گفت: «من فقط کاپیتان هستم و این موضوع هیچ ارتباطی به من ندارد. چیزی هم از این صحنه ندیدم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره