برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

چهار لوگو برای چهار رقابت متفاوت آسیایی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
چهار لوگو برای چهار رقابت متفاوت آسیایی

ورزش 3/کنفدراسیون فوتبال آسیا از فرمت و لوگوی جدید رقابت‌های باشگاهی که از فصل 2024-25 آغاز می‌شود، رونمایی کرد.
در سی و چهارمین مجمع عمومی کنفدراسیون فوتبال آسیا، از لوگوی چهار رقابت جدید باشگاهی آسیا رونمایی شد: لیگ نخبگان آسیا، لیگ قهرمانان آسیا 2، چلنج کاپ و لیگ قهرمانان زنان.
لوگوی جدید مسابقات که عصر جدیدی را برای فوتبال باشگاهی آسیا آغاز خواهد کرد‌، انعکاس تصویری قوی از وضعیت معتبر آنهاست. این لوگوها ترکیبی از فرهنگ‌ها، سنت‌ها و مهارت‌های فوتبالی را از سراسر قاره آسیا نشان می‌دهند و هدف آنها القای برتری و اتحاد بین بازیکنان و هواداران است.
هر یک از چهار لوگوی مسابقات یک تصویر رنگی و گرافیکی از شکل جام مربوطه خود است. این لوگوها با دقت طراحی و توسعه یافته تا منحصربه‌فرد بودن هر رقابت را نشان بدهد و در عین حال روح جمعی عصر جدید فوتبال را برای باشگاه‌ها تجسم کند.

شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، در این باره گفت: ما با ارتقای چشم‌انداز رقابت‌های فوتبال باشگاه‌های آسیا از طریق ایجاد رقابت‌های جدید، تعهد خودمان را نشان دادیم و رونمایی امروز، نشان‌دهنده گام بزرگ دیگری به سوی طلوع یک دوره جدید است.
با آغاز چهار رقابت جدید آسیایی، AFC بزرگترین سرمایه‌گذاری تاریخ خود را انجام خواهد داد و باشگاه‌های شرکت‌کننده از افزایش جوایز و کمک‌ها بهره‌مند خواهند شد.
لازم به ذکر است مسابقات لیگ نخبگان آسیا با 24 تیم، رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا با 12، لیگ قهرمانان آسیا 2 با 32 تیم و چلنج کاپ با 20 تیم برگزار خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره