برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

سه نقطه تاریک فصل انریکه با پی‌اس‌جی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
سه نقطه تاریک فصل انریکه با پی‌اس‌جی

ورزش 3/در فرانسه معتقدند فصل لوئیس انریکه در پی‌اس‌جی در مجموع مثبت بود، ولی سه نقطه تاریک نیز داشت.
فصل برای پی‌اس‌جی می‌تواند با یک سه‌گانه داخلی تمام شود. پاریسی‌ها در لیگ قهرمانان نیز تا نیمه نهایی رفتند و با شکست مقابل دورتموند موفق نشدند به فینال برسند، ولی در لیگ داخلی و سوپرجام قهرمان شدند، در جام حذفی به فینال رسیده‌اند و هفته بعد باید به مصاف لیون بروند.
ژروم روتن، یکی از منتقدان همیشگی انریکه، بعد از پیروزی دیشب پی‌اس‌جی برابر نیس از انریکه و کاری که تا اینجا انجام داده تقدیر کرد: «من اغلب از انریکه انتقاد کرده‌ام ولی به پایان فصل رسیده‌ایم و ارزیابی کلی من از کار او در تیم مثبت است. او پی‌اس‌جی را بدون مسی و نیمار تحویل گرفت، 27 هفته توانست تیم را بدون شکست نگه دارد و تا فینال لیگ قهرمانان نیز چیزی فاصله نداشت.»
روتن ادامه داد: «نمی‌توان گفت فصل کاملی برای انریکه و پی‌اس‌جی بود ولی او شخصیت خودش را نشان داد. تیم را مدیریت کرد و همه بازیکنان پشت او هستند. استراتژی انریکه اغلب درست بود و همه اینها در شرایطی است که الخلیفی در ابتدای فصل گفت این یک سال گذار است چون سیاست ورزشی باشگاه تغییر کرده است.»
روتن در پایان گفت: «سه نقطه تاریک در فصل انریکه می‌توان اشاره کرد. اولی نشست‌های خبری و ارتباط او با رسانه هاست. دومی نحوه مدیریت قضیه جدایی امباپه و سوم هم شکست از دورتموند در حالی که همه تصور می‌کردیم پی‌اس‌جی در فینال خواهد بود.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره