برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

خشم شدید آلگری؛ نزدیک بود خبرنگار را بزند!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
خشم شدید آلگری؛ نزدیک بود خبرنگار را بزند!

ورزش 3/مربی یوونتوس در نشست خبری بعد از بازی تا مرز دست به یقه شدن با یک خبرنگار هم پیش رفت.
یوونتوس در فصل بد خود نیز توانست فاتح جام حذفی فوتبال ایتالیا شود تا بعد از سه سال به یک جام برسد. یووه در سری آ رتبه سوم را دارد و دیشب با شکست 1-0 اتالانتا توانست قهرمان جام حذفی شود که این آخرین جام مکس آلگری روی نیمکت بیانکونری است. او به احتمال فراوان در پایان فصل از یووه جدا خواهد شد.
شب برای آلگری عجیب و پرتنش بود. در دقایق پایانی او بر سر یکی از تصمیمات جانلوکا روکی، داور بازی، به شدت عصبانی شد. کت و کراوات را کند و به داور چهارم حمله ور شد. اتفاقی که باعث اخراج او شد ولی آلگری روی سکوها نیز دست از اعتراض به روکی بر نمی داشت.
بعد از بازی او جشن مفصلی با بازیکنانش گرفت و به نشست خبری رفت. در مواجهه با خبرنگاران او با یکی از آنها نیز درگیری لفظی پیدا کرد: «شما یک سال است که در مورد ما حقایق را نمی گویید و همه نیز این را می دانید.«
آلگری وقتی با سوال یکی از خبرنگاران در مورد دلیل عصبانیتش روبه‌رو شد، گفت: «خوشت آمد نه؟ مهم این است از بازی لذت ببرید. من کنترلم را از دست ندادم و همه چیز نرمال بود.»
آلگری در پایان گفت: «فتح جام حسی ویژه و باورنکردنی دارد. این جام نشان می دهد بر خلاف ادعای شما، من فصل خوبی در یوونتوس داشتم. در یک ورزشگاه زیبا و در حضور هواداران جام بردیم و نمی توانم ناراضی باشم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره