logo

توهین به ستاره انگلیسی؛ داور بازی را متوقف کرد!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
توهین به ستاره انگلیسی؛ داور بازی را متوقف کرد!

ورزش 3/دیدار دپورتیوو آلاوس و ختافه به دلیل شعارهای هواداران میزبان علیه میسون گرینوود دقایقی متوقف شد.
شکست ۱-۰ ختافه در مقابل آلاوس با حواشی زیادی همراه بود. این بازی برای هیچکدام از طرفین حساسیت زیادی نداشت، چرا که آنها در میانه جدول هستند و فصل را به همین شکل به پایان خواهند رساند.
درنهایت آلاوس با برتری ۱-۰ هر سه امتیاز بازی را به‌دست آورد تا با دو امتیاز بیشتر از ختافه رده یازدهمی، در جایگاه دهم بایستد. با این حال نقطه مهم دیدار در دقیقه ۱۸ بود، جایی که داور تصمیم گرفت بازی را متوقف کند.
میسون گرینوود که با توجه به حواشی‌اش در منچستر یونایتد با واکنش‌های منفی زیادی مواجه شده، در این بازی هم با شعارهای طرفداران آلاوس روبرو شد.
آنها از ابتدای بازی شعارهای زیادی از جمله «گرینوود برو بمیر» و «اسپانیا را ترک کن» علیه او سر دادند و این شعارها به جایی رسید که داور در دقیقه ۱۸ بازی را متوقف کرد.
در همین حین گوینده ورزشگاه و بازیکنان و کادر فنی آلاوس از هواداران خود خواستند که برای جلوگیری از به تعویق افتادن بازی، از شعار علیه گرینوود دست بردارند و بالاخره پس از دقایقی و کاهش شعارها، داور بازی را از سر گرفت.

در حال حاضر ختافه اظهار نظری در مورد شکایت از آلاوس نداشته است اما در صورت شکایت و آغاز تحقیقات لالیگا، احتمالا این باشگاه با جریمه‌ها و محرومیت‌هایی مواجه شود


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره