logo

از جایگاه هشت تا سکوهای شهر‌ خسته!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
از جایگاه هشت تا سکوهای شهر‌ خسته!

ورزش 3/مهدی هاشمی‌نسب مربی استقلال با پایان محرومیت، آبی‌ها را در بازی با نساجی همراهی خواهد کرد و فرصت حضور در این بازی حساس و جو فوق‌العاده وطنی را از دست نداد.
هاشمی‌نسب آخرین برد استقلال در ورزشگاه آزادی را از جایگاهی تماشا کرد که شور و هیجان استقلالی‌ها در آن سکو بیشتر از هرجای دیگری است و نود دقیقه تیمشان را تشویق می‌کنند و بعد از این تجربه فوق‌العاده حضور در ورزشگاه وطنی یک فرصت دیگر برای هاشمی‌نسب برای لذت بردن از فوتبال خواهد بود.
حضور مهدی ‌هاشمی‌نسب در کنار خط کمک شایانی به جواد نکونام می‌کند و در مسائل روحی روانی این تیم تاثیر زیادی خواهد داشت و در این مسابقه که فشار روحی زیادی به بازیکنان وارد می‌شود مربی‌ آبی‌ها می‌تواند نقش خود را به خوبی ایفا کند.

هاشمی‌نسب که سابقه حضور در کادرفنی نساجی را هم در کارنامه دارد با جو فوق‌العاده سکوهای وطنی ناآشنا نیست و بارها توسط هواداران نساجی در سالی که به لیگ برتر صعود کردند مورد تشویق قرار گرفته و تجربه جالبی را پشت سر خواهد گذاشت.
در حکمی که امروز به باشگاه استقلال ابلاغ شد مشخص شد که مهدی‌ هاشمی‌نسب مشکلی برای حضور مقابل نساجی نخواهد داشت و پس از گذراندن یک جلسه محرومیت، جلسه دوم محرومیت او به صورت تعلیقی خواهد بود، به این صورت مربی استقلال می‌تواند در سفر استقلال به قائمشهر این تیم را همراهی کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره