logo

همدلی در تیم سرنوشت‌ساز لیگ بالا گرفت

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
همدلی در تیم سرنوشت‌ساز لیگ بالا گرفت

ورزش 3/ گل‌گهر این روزها برای دیدار روز چهارم خردادماه برابر آلومینیوم در سیرجان آماده می‌شود که این مسابقه خیلی تاثیری در جدول رده‌بندی ندارد و فقط در جایگاه این تیم و سایر تیم‌ها در میانه جدول اثرگذار خواهد بود؛ درست به مانند دیدار آخر این تیم برابر ذوب آهن که باز هم مقابل یک تیم میان جدولی است و تاثیری در سرنوشت قهرمانی و سقوط تیم‌‌ها ندارد.
با این حال گل‌گهری‌‎ها در هفته ماقبل پایانی در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال می‌روند. این دیدار و نتیجه‌ای که در آن رقم خواهد خورد، تاثیر مستقیم در قهرمانی استقلال یا پرسپولیس دارد و باید دید سرمه‌ای‌پوشان سیرجانی که البته همیشه خاطرات خوشی از تهران ندارند، در این مسابقه چه نمایشی خواهند داشت.

پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر که به صورت فشرده از  4 تا 12 خردادماه برگزار می‌شود، اوزونیدیس و شاگردانش آماده دیدار برابر سپاهان می‌شوند که پس از تعطیلات نیمه خردادماه برگزار خواهد شد و درنهایت آنها در صورت شکست مورایس و شاگردانش به فینال جام حذفی راه پیدا می‌کنند تا یکی از سهمیه‌های رقابت‌های لیگ نخبگان در فصل آینده را به نام خودشان بزنند و این همان هدفی است که با وجود نتایج دور از انتظار گل‌گهر در هفته‌های اخیر سبب شده تا سرمه‌ای‌پوشان این روزها با رفاقتی مثال‌زدنی در کنار هم برای موفقیت در بازی‌های باقی مانده تلاش کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره