logo

لیگ ملت‌ها؛ شروع قهرمانانه بهترین تیم دنیا

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
لیگ ملت‌ها؛ شروع قهرمانانه بهترین تیم دنیا

ورزش 3/تیم ملی والیبال لهستان در جدالی کاملاً یک طرفه موفق شد آمریکا را شکست دهد.لیگ ملت‌ها: شروع قهرمانانه بهترین تیم دنیا

روز گذشته رقابت‌های لیگ ملت‌ها آغاز شد تا دوباره هیجان والیبال در دنیا به اوج خود برسد. در یکی از جذاب‌ترین بازی‌های روز دوم دو تیم آمریکا و لهستان به مصاف یکدیگر رفتند که مطابق انتظار شاگردان نیکولا گربیچ به راحتی هرچه تمام‌تر و در سه ست متوالی حریف خود را شکست دادند.

لهستان ست‌های این مسابقه را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۲، ٢۵ بر ١۵ و ٢۶ بر ٢۴ از آن خود کرد تا قدرتمندترین تیم حال حاضر جهان و فاتح سال گذشته مسابقات شروع قدرتمندانه‌ای داشته باشد. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که آمریکا با تیم دوم خود راهی هفته اول لیگ ملت‌ها شده و حتی سرمربی مشهورش یعنی جان اسپرا هم به ترکیه سفر نکرده است.

در این مسابقه ستاره تیم ملی والیبال لهستان یعنی الکساندر شیفکا با ۱۳ امتیاز بهترین بازیکن میدان بود و در سمت مقابل بازیکن جوان آمریکا یعنی گابی گارسیا ١١ امتیاز برای تیمش به دست آورد. در این دوره از مسابقات نیز لهستان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی محسوب می‌شود و قطعاً آمریکا هم در ادامه با تغییر و تحولاتی که در تیمش به وجود خواهد آورد به یکی از مدعیان تبدیل می‌شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره