logo

انگیزه خاص گوهری از حذفی تا لیگ

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
انگیزه خاص گوهری از حذفی تا لیگ

ورزش 3/دروازه بان آلومینیوم با انگیزه زیادی آماده دیدار مقابل گل‌گهر می‌شود.
شاگردان سید مجتبی حسینی با تمرینات منظم و تاکتیکی که طی یک هفته اخیر در کرمان داشتند، خودشان را آماده رقابت حساس لیگ برتری مقابل گل‌گهر سیرجان کردند تا بتوانند در زمین حریف‌شان به برتری برسند و در این بین، احمد گوهری هم انگیزه زیادی دارد تا بهترین عملکردش را در این بازی داشته باشد.
احمد گوهری طی چهار حضور اخیرش در ترکیب آلومینیوم اراک نمایش درخشانی درون دروازه داشته و در کسب یک تساوی و سه پیروزی برای تیمش موثر بوده و نشان داده آمادگی بالایی دارد و در هفته‌های پایانی فصل به شرایط بهتری نسبت به همیشه رسیده و تبدیل به مهره کلیدی ایرالکو شده است.
دروازه‌بان با تجربه آلومینیوم بدون توجه به حواشی نقل و انتقالاتی پیرامون بازگشتش به پرسپولیس در پایان فصل، تمرکزش را روی موفقیت در جمع شاگردان مجتبی حسینی گذاشته و امیدوار است شرایط خوبی که در هفته‌های اخیر داشته را در دیدار روز جمعه مقابل گل‌گهر سیرجان هم دنبال کند.
گوهری در بازی رفت مقابل گل‌گهر یکی از بهترین بازی‌های فصل خود را به نمایش گذاشت و امیدوار است در مسابقه برگشت هم بتواند در سیرجان موفق کار کند و نُهمین کلین‌شیت خود برای ایرالکو را به ثبت برساند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره