نماد آخرین خبر

سون: پول مهم نیست، کارم در انگلیس تمام نشده

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
سون: پول مهم نیست، کارم در انگلیس تمام نشده

ورزش 3/سون در فصل گذشته بازیکن کلیدی تیم تاتنهام تحت نظر آنگه پوستکوگلو بود و این روند در فصل 25-2024 نیز ادامه خواهد داشت. با شروع ماه جولای، سال آخر قرارداد فعلی سون آغاز می‌شود، اگرچه گفته می‌شود تاتنهام بند تمدید یک ساله ای دارد که می‌تواند در هر زمانی برای تمدید قرارداد او برای 12 ماه دیگر فعال کند.

او از زمان انتقال به لندن در تابستان 2015 بازیکن مهمی برای تیم بوده است اما اخیراً شایعاتی مبنی بر پیوستن دوباره او به ژوزه مورینیو در فنرباغچه مطرح شده است. با حضور سرمربی سابق تاتنهام در ترکیه، بازیکنان زیادی با انتقال به فنرباغچه مرتبط شده‌اند، از جمله پیر-امیل هویبرگ، هافبک فعلی تاتنهام که به نظر می‌رسد در تابستان امسال تیم را ترک کند.

اما کاپیتان تاتنهام به خبرنگاران گفت: "من هیچ صحبتی با باشگاه نداشته‌ام. در حال حاضر حرفی برای گفتن ندارم. از این وضعیت کمی احساس ناراحتی می‌کنم. من تمام تلاشم را برای تاتنهام انجام خواهم داد. هنوز در قراردادم مدت زمان باقی مانده است.

پول برای من مهم نیست. مهمترین چیز بازی در لیگ برتر است که از آن لذت می‌برم. من کارهای زیادی در لیگ برتر برای انجام دادن باقی گذاشته‌ام."

آنگه پوئستکوگلئو، سرمربی تاتنهام، هدف‌های بزرگی برای باشگاه دارد. او می‌خواهد تیمش به طور منظم با تیم‌هایی مانند منچستر سیتی، آرسنال و لیورپول در صدر جدول لیگ برتر رقابت کند. این سرمربی یونانی همچنین به دنبال کسب نتایج خوب در هر دو جام داخلی و لیگ اروپا خواهد بود، چرا که تاتنهام جواز حضور در دومین رقابت باشگاهی یوفا را به دست آورده است


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره