نماد آخرین خبر

نشست جنجالی زلاتان؛ معرفی سرمربی جدید

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
نشست جنجالی زلاتان؛ معرفی سرمربی جدید

ورزش 3/ انتظار می‌رود که زلاتان ابراهیموویچ امروز در اولین نشست خبری‌اش به صورت رسمی پائولو فونسکا را به عنوان سرمربی میلان معرفی کند.
 عملکرد نه چندان خوب میلان در فصل گذشته باعث شد که مدیران این باشگاه تصمیم به قطع همکاری با استفانو پیولی بگیرند و توافق با فونسکا چند هفته پیش انجام شد اما اعلام رسمی حضور او روی نیمکت این تیم در فصل آینده تا امروز به تعویق افتاده است.
بسیاری از رسانه‌های معتبر ایتالیایی و منابع نزدیک به باشگاه میلان خبر داده‌اند که این مربی پرتغالی قراردادی سه ساله را تا سال ۲۰۲۷ با روسونری به امضا رسانده و دستمزد سالانه‌اش هم مبلغی نزدیک به سه میلیون یورو در سن سیرو خواهد بود. او پیش از این سابقه هدایت رم در فاصله سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ را داشت. 
ابراهیموویچ که حالا مشاور شرکت رد برد به عنوان مالک میلان و گری کاردیناله، رییس این باشگاه، است قرار است امروز یک نشست خبری برگزاری کند و گفته می‌شود که قرار است خبر انتخاب فونسکا به عنوان سرمربی جدید میلان را به صورت رسمی در این نشست اعلام کند.

او نقشی مهم و کلیدی در انتخاب این مربی ایفا کرده و علاقه زیادی به حضور او در سن سیرو داشت و احتمالا به همین دلیل وظیفه اعلام رسمی این خبر هم برعهده او قرار گرفته است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره