نماد آخرین خبر

اقدام عجیب ستاره انگلیس؛ کمک گرفتن از فالگیر!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
اقدام عجیب ستاره انگلیس؛ کمک گرفتن از فالگیر!

ورزش 3/فیل فودن، ستاره تیم ملی انگلیس، با انتشار نوشته‌ای در اینستاگرام اعلام کرد که به فردی آشنا به علوم ماوراءالطبیعه مراجعه کرده است.
  فودن این فصل ستاره بی چون و چرای منچسترسیتی بود و عملکرد درخشانش نقش مهمی را در قهرمانی این تیم در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و ثبت رکورد چهارم قهرمانی متوالی برای آنها ایفا کرد و همین درخشش باعث شد که به اردوی تیم ملی انگلیس دعوت شود.
این بازیکن ۲۴ ساله حالا در اردوی تیم ملی انگلیس حضور دارد و خودش را برای درخشش در رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ آماده می‌کند  اما انتشار پستی از او در شبکه اجتماعی اینستاگرام توجه بسیاری از فوتبال دوستان و کاربران را به خود جلب کرده است.
او در یک استوری از فردی تشکر کرد که ادعا می‌کند به علوم ماوراءالطبیعه آشنایی دارد و اصطلاحا فال‌گیر است و حتی کد تخفیفی را هم برای مراجعه به او در اختیار دنبال کنندگانش گذاشت. روزنامه سان مدعی شده است که این ستاره انگلیسی برای اینکه بداند آینده‌اش در تیم ملی این کشور به چه صورت پیش خواهد رفت به این فرد مراجعه کرده است.

یکی از منابع نزدیک به فودن به این روزنامه گفته است که او از شنیدن صحبت‌های این فرد بسیار هیجان زده و خوشحال شده اما به این موضوع اشاره نکرده است که آیا او قهرمانی تیم ملی انگلیس در یورو ۲۰۲۴ را پیش بینی کرده است یا خیر.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره