نماد آخرین خبر

گلر سابق تیم ملی، مربی تنیس شد!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
گلر سابق تیم ملی، مربی تنیس شد!

ورزش 3/رحمان احمدی مربی دروازه‌بان های مس رفسنجان در آستانه دیدار با آلومینیوم تمرینات ویژه‌ای را برای شاگردانش در نظر گرفت.
 در یکی از بازی های مرحله نیمه نهایی جام حذفی عصر روز شنبه 26 خرداد تیم‌های آلومینیوم و مس رفسنجان در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به مصاف یکدیگر می‌روند و برای صعود به فینال حذفی تلاش می‌کنند.
در فاصله کوتاه تا این مسابقه رحمان احمدی مربی گلرهای باتجربه مس تمرینات خاصی را برای شاگردان خود در نظر گرفت.با توجه به اهمیت بازی های حذفی برای دروازه‌بان ها و احتمال پنالتی رفتن مسابقات، احمدی که خودش در دوران حضور در تیم ملی و عرصه باشگاهی یک گلر پنالتی‌گیر  محسوب می‌شد، سعی دارد به بهترین شکل دروازه‌بان های مس را آماده کند.
مسی‌ها در مسابقه روز شنبه حامد لک گلر اول را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند و وظیفه حراست از دروازه نارنجی‌پوشان برعهده داوود نوشی صوفیانی است. با این حال احمدی دیروز با همه گلرهای تیمش تمرینات خاصی انجام داد.
مربی گلرهای مس رفسنجان با استفاده از راکت و توپ تنیس سعی کرد آمادگی ذهنی و فنی دروازه‌بان های خود را بالا ببرد. او با زدن توپ های تنیس با راکت به سمت دروازه آمادگی گلرهای خود را سنجید و تمرین جالبی را برای این نفرات در نظر گرفت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره