نماد آخرین خبر

واکنش شهریار به اولین دبل آقای گلی در تاریخ سپاهان

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
واکنش شهریار به اولین دبل آقای گلی در تاریخ سپاهان

ورزش 3/مهاجم تیم فوتبال سپاهان با انتشار پستی به کسب عنوان بهترین گلزن رقابت‌های لیگ برتر در دوره بیست و سوم و همینطور دوره قبلی آن واکنش نشان داد.
  شهریار مغانلو موفق شد بیست و سومین دوره لیگ برتر را هم با عنوان بهترین گلزن به پایان برساند. او در لیگ بیست و دوم با ثبت ۱۳ گل توانسته بود بهترین گلزن مسابقات شود و در فصل جدید سه گل بر رکورد خود افزود و توانست با ۱۶ گل این عنوان و افتخار را به نام خود و سپاهان بزند.
شهریار که یکی از ۵ میلیون پوش سپاهانی حاضر در فیفا دی خرداد ماه نیز بود، پس از بازگشت از دو بازی سخت برابر هنگ کنگ و ازبکستان پستی منتشر کرده و از هم تیمی‌هایش بابت کسب این عنوان تشکر کرده و خودش را مدیون سپاهان می‌داند. 
او در پست خود نوشته است: «با سلام و احترام به هواداران فهیم سپاهان و جامعه محترم فوتبال. کسب آقای گلی لیگ برتر برای دومین سال پیاپی و عنوان اولین بازیکن تکرار کننده آقای گلی در تاریخ باشگاه بزرگ سپاهان افتخاری وصف نشدنیه که به تنهایی قادر به انجام اون نبودم. جا داره هزاران بار از حمایت بی دریغ هواداران سپاهان، تدابیر کادر مدیریت و مربیای محترم، همراهی بازیکنای حرفه ای باشگاه و دعای خیر پدر و مادرم یاد کنم و این افتخار بزرگ را تقدیم به تک تکشون کنم. طعم خوش این افتخار کنار نفس‌های شما زیباست.
گفتنی است پیش از این و در ۲۱ دوره قبلی رقابت‌های لیگ برتر ۴ بازیکن دیگر از سپاهان که ادموند بزیک، عماد رضا، کی‌روش استنلی و سجاد شهباززاده موفق به کسب عنوان بهترین گلزن مسابقات شده بودند و حالا شهریار مغانلو برای ۲ سال پیاپی موفق به ثبت این افتخار برای باشگاه سپاهان و خودش شده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره