نماد آخرین خبر

ستاره چلسی شایعات را رد کرد؛ فقط تیم ملی!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
ستاره چلسی شایعات را رد کرد؛ فقط تیم ملی!

ورزش 3/گالاگر، ستاره چلسی، روی موفقیت با تیم ملی تمرکز کرده است، در حالی که آینده‌اش در جمع آبی‌های لندن نامشخص است.ستاره چلسی شایعات را رد کرد: فقط تیم ملی!

 گالاگر در پاسخ به شایعات خروج احتمالی از چلسی، ابراز ناراحتی از جدایی مائوریسیو پوچتینو سرمربی سابق آبی‌ها کرد. گالاگر در چلسی به جمع ستاره های اصلی رسیده است، به ویژه در فصلی چالش برانگیز که با مصدومیت ریس جیمز، بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست. عملکردهای درخشان او، برایش در ترکیب تیم ملی انگلیس برای یورو 2024 در کنار جود بلینگام در مرکز زمین جا باز کرد.

در میان گمانه زنی ها در مورد انتقال احتمالی به استون ویلا یا تاتنهام، گالاگر به صراحت اعلام کرده که تمرکز فعلی او کاملاً روی تیم ملی است. گالاگر به خبرنگاران گفت: "در حال حاضر بازیکن چلسی هستم و فقط به انگلیس و این تورنمنت فکر می کنم. برای من دشوار نیست. من با انگلیس هستم و از موقعیتی که در آن هستم بسیار راضی‌ام. فقط روی انگلیس تمرکز کرده ام. این مهمترین چیز در حال حاضر برای من و کشور است. امیدوارم بتوانم در این تورنمنت بیشتر به تیم در زمین کمک کنم."

عملکرد گالاگر در فصل گذشته قابل توجه بود، او در 37 بازی از 38 بازی شرکت کرد و موفق به زدن 5 گل و ثبت 7 پاس گل شد. عملکرد چشمگیر او تحت مدیریت پوچتینو، نقش مهمی در پایان قدرتمند چلسی داشت، که شامل پنج برد متوالی برای کسب مقام ششم بود. با وجود این، خروج پوچتینو و انتصاب انزو ماراسکا، پویایی جدیدی را در باشگاه ایجاد کرده است.

گالاگر در مورد خروج پوچتینو گفت: "این فصل راه زیادی را طی کرده ام. پوچتینو کارهای زیادی برای من انجام داده است. برای او و کادر مربیگری ناراحت شدم. بابت کاری که پوچتینو برایم انجام داده است از او تقدیر می‌کنم. او به من در چلسی مسئولیت زیادی داده و به من اعتماد کرده است و این باعث می شود تا من بتوانم در این تورنمنت بخش مهمتری از تیم باشم."

با آماده شدن تیم ملی انگلیس برای یورو 2024 که با بازی مقابل صربستان در روز یکشنبه آغاز می شود، تمرکز گالاگر همچنان بر کمک به موفقیت تیم ملی باقی مانده است. عملکرد چشمگیر او در آلمان، خریداران بیشتری را به خود جلب می کند که به هافبک کمک می کند تا در صورت خروج از چلسی، به کار خود در یکی از بهترین باشگاه های اروپا ادامه دهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره