نماد آخرین خبر

رونالدو و مودریچ نشان دادند سن فقط یک عدد است!

منبع
فارس
بروزرسانی
رونالدو و مودریچ نشان دادند سن فقط یک عدد است!

فارس/حضور ۲ ستاره فوتبال جهان در یورو ۲۰۲۴ با سن بالا حکایت از این دارد که سن فقط یک عدد است.
مسابقات یورو 2024 در حالی از امروز در آلمان آغاز می‌شود که رونالدو و لوکا مودریچ نشان داده‌اند سن فقط یک عدد است!عمر طولانی کریستیانو رونالدو در بالاترین سطوح فوتبال در سن 39 سالگی و در آستانه بازی در ششمین دوره مسابقات قهرمانی اروپا با رکورد طولانی مدت همه باورها را به چالش می‌کشد.

از طرفی لوکا مودریچ 38 ساله است و هنوز برای رئال مادرید بازی می‌کند. انتظار می‌رود او برای تیم ملی کرواسی در یورو در آلمان که از امروز آغاز می شود بازی کند.

تونی استرادویک کارشناس خبره ورزشی با بیش از 3 دهه تجربه در فوتبال در این باره گفت که زمانی که مهاجم پرتغالی خود را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان معرفی کرد، او با رونالدو در یونایتد کار کرد. استرودویک افزود: او فقط خودش را برای موفقیت آماده کرد. چهار یا پنج سال پیش گفتم، با دانستن اینکه رونالدو چقدر حرفه ای است، می‌تواند تا سن 40 سالگی بازی کند.  با نزدیک شدن به تولد 40 سالگی، رونالدو هیچ نشانه‌ای برای کناره گیری نشان نمی دهد.

با پیشرفت علم ورزش، عمر طولانی که امثال رونالدو و مودریچ به آن دست می‌یابند می‌تواند به یک امر عادی تبدیل شود. کریستیانو رونالدو در مصاحبه‌ای اشاره کرد که بازنشستگی او ممکن است خیلی دور نباشد و اعتراف کرد که "سالهای زیادی از حضورش در این ورزش باقی نمانده است".وی افزود: می‌دانم که سال‌های زیادی از فوتبالم باقی نمانده است. این یک هدیه است که سال به سال بعد از 35 سالگی بازی کنم. من 39 ساله هستم و هر سال از خودم لذت می‌برم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره