نماد آخرین خبر

صادقی: اگر بازی می‌کردم قطعا استقلال قهرمان می‌شد!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
صادقی: اگر بازی می‌کردم قطعا استقلال قهرمان می‌شد!

ورزش 3/امیرعلی صادقی می‌گوید اگر به او فرصت بازی می‌رسید استقلال می‌توانست قهرمان شود.
امیرعلی صادقی، بازیکن جوان استقلال در مورد این فصل گفت: فصل خیلی خوبی داشتیم و می‌توانستیم قهرمان شویم اگر آن اتفاقات نمیفتاد. حق‌مان هم قهرمانی بود. نایب قهرمان شدیم ولی تا دقیقه آخر هم چشم‌مان به بازی آن ور بود که قهرمان شویم ولی فصل خوبی بود و حیف شد.
او در مورد فرصت کمش برای بازی عنوان کرد: ناراحتم چون حقم بیشتر از این‌ها بود بازی کنم‌. من به توانایی‌هایم ایمان دارم‌. مطمئنم بیشتر بازی می‌کردم گل می‌زدم و می‌درخشیدم و الان استقلال قهرمان می‌شد، مطمئنم. همیشه در تمرینات و بازی‌های دوستانه بهترین بودم. من این مسئله را خیلی مطرح کردم و فقط می‌گفتند خوب کار کن، بازی می‌کنی ولی شرایطش پیش نیامد‌. کادر فنی هم تصمیم خودش را گرفته بود ولی بیشتر بازی می‌کردم به حقم می‌رسیدم.
صادقی ادامه داد: مطمئنم اینجوری نمی‌مانَد، من زحمت می‌کشم و به حقم می‌رسم. من چند سال است استقلالم و دو تا قهرمانی با این تیم کسب کردم‌. زمان آقای مجیدی بیشتر بازی می‌کردم. امسال هم در تمرینات و بازی‌های دوستانه عالی بودم.
او در پایان راجع به آینده‌اش گفت: قراردادم تمام شده و پیشنهاداتی دارم ولی اولویتم استقلال است. یکسری پیشنهادات داخلی و خارجی دارم و باید ببینم چه اتفاقاتی خواهد افتاد.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره