نماد آخرین خبر

انتقاد محرم نویدکیا از مسئولان سازمان لیگ

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
انتقاد محرم نویدکیا از مسئولان سازمان لیگ

ورزش 3/سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان از برنامه‌ریزی سازمان لیگ و فراهم نبودن شرایط برای انجام بازی دوستانه گلایه کرد.
محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در نشست خبری پیش از مصاف با آلومینیوم که شب آینده در اراک برگزار می‌شود، بیان کرد: بازی نیمه نهایی است. هر دو تیم انگیزه.های زیادی دارند. دوست دارند به فینال برسند  و برای هر تیمی بازی کردن در فینال افتخار است. به خاطر همین قطعا هر دو تیم با انگیزه خیلی خوب و با برنامه خیلی خوب وارد این بازی خواهند شد.
او سپس به تمجید از کیفیت آلومینیوم پرداخت و افزود: واقعا آلومینیوم تیم با کیفیتی است و آقای حسینی تیم با کیفیتی برای باشگاه درست کرده است. بازی‌های خیلی خوبی در لیگ انجام دادند. نسبت به شرایط و بازیکنانی که داشت، رتبه‌های خیلی خوبی به دست آوردند. فکر می‌کنم آقای حسینی هر جا بوده تیم قابل احترامی درست کرده. همیشه در سال‌های گذشته اینطور نبوده. می‌دانیم این تیم از نظر ساختار دفاعی، از نظر نظم بازی فوق العاده خوب است. در بحث‌های هجومی هم همینطور است. یک تیم فوق العاده با کیفیت که کار را برای ما سخت می‌کنند. بازی مهم و سختی است. امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم و در کنارش بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.
نویدکیا سپس درباره شرایط بازیکنان خودش هم گفت: خوب هستند و تمرینات خوبی داشتیم. به دلیل وقفه‌ای که برای فیفادی اتفاق افتاد، خوب بود. ریکاوری خوبی داشتیم. تنها عیب این بود که در فاصله دو هفته تیمی نبود که بازی دوستانه انجام بدهیم.
محرم سپس به انتقاد از مسئولان سازمان لیگ پرداخت: این برمی گردد به برنامه ریزی سازمان لیگ که باید انتقاد کنیم. به خاطر اینکه وقتی همه بازی‌ها تمام شده و 4 تیم مانده. همه تعطیل هستند و فقط لیگ سه بازی دارد. آنها هم بازی داشتند و حاضر نشدند با ما بازی نکنند. با این حال به دلیل فشردگی بازی‌های لیگ بد هم نبوده که بازیکنان این 4 تیم ریکاوری شوند و بازی خوبی را انجام بدهند.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره