نماد آخرین خبر

اسپالتی بهترین مربی ممکن برای ایتالیا است

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
اسپالتی بهترین مربی ممکن برای ایتالیا است

ورزش 3/ آندرا آبودی، وزیر ورزش ایتالیا، با اطمینان خاطر اعلام کرد که ایتالیا در دفاع از عنوان قهرمانی خود در یورو 2024 چاره ای جز بلندپروازی ندارد.
 مسابقات ایتالیا از روز شنبه در دورتموند مقابل آلبانی آغاز می‌شود و به ترتیب در روزهای 20 و 24 ژوئن به مصاف اسپانیا و کرواسی خواهد رفت. آتزوری در یورو 2020 که با تأخیر به دلیل کرونا در تابستان 2021 برگزار شد، به قهرمانی دست یافت و به همین دلیل با عنوان مدافع عنوان قهرمانی وارد این مسابقات می‌شود.
آبودی در جریان بازدید از اردوی تیم ملی ایتالیا به خبرنگاران گفت: «وقتی یک مسابقه شروع می‌شود، ما چاره ای جز بلندپروازی نداریم، البته بدون هیچ گونه خودبزرگ‌بینی. با این حال، ما تنها تیم حاضر در این مسابقات نیستیم، بسیاری از تیم‌های ملی دیگر نیز با همین انتظارات وارد می‌شوند. من احساس اعتماد به نفس می‌کنم، بازیکنان را هم آرام و هم با انگیزه دیدم، با یک رهبر بسیار قوی. مطمئن هستم که آنها تمام توان خود را به کار خواهند گرفت. آنها قول داده اند که برای همه ما ایتالیایی ها بهترین عملکرد خود را ارائه دهند.»
روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیا در زمان قهرمانی یورو 2020 در ورزشگاه ومبلی بود، اما او در آگوست 2023 استعفا داد و اسپالتی به جای او آمد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره