نماد آخرین خبر

صعود به فینال با آلترناتیو گلرهای اصلی!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
صعود به فینال با آلترناتیو گلرهای اصلی!

ورزش 3/تیم‌های سپاهان و مس رفسنجان بدون حضور دروازه‌بان‌های اصلی به فینال مسابقات جام حذفی صعود کردند و در این بین داوود نوشی صوفیانی شب درخشانی را پشت سر گذاشت.

تیم فوتبال سپاهان با اینکه پیام نیازمند گلر ملی‌پوش خود را در اختیار داشت اما مانند دیگر مسابقات جام حذفی از نیما میرزازاد استفاده کرد و توانست با نتیجه دو بر یک به فینال مسابقات صعود کند.

اما در سمت دیگر مس رفسنجان حامد لک را در اختیار نداشت و از داوود نوشی‌صوفیانی درون دروازه استفاده کرد که این بازیکن در جریان مسابقه و ضربات پنالتی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و توانست تیم خود را به فینال مسابقات برساند، او در جریان مسابقه یک ضربه فوق‌العاده را از مهدی لیموچی گرفت و در ضربات پنالتی هم با مهار 2 پنالتی نقش اول صعود به فینال جام حذفی بود.

اما تصمیم مهمی که سرمربیان دو تیم باید برای بازی فینال در نظر بگیرند استفاده از گلرهای اصلی و باتجربه یا اعتماد به گلرهایی که مقدمات حضور در فینال را فراهم کرده است خواهد بود که این تصمیم به نظر سرمربی‌های دو تیم، برنامه‌های تمرینی و شرایط مسابقه فینال باز می‌گردد که با تشخیص نویدکیا و مورایس گلرهای دوم این تیم شرایط روحی روانی حضور در فینال را خواهند داشت یا شاهد تقابل نیازمند و لک خواهیم بود.

دیدار فینال مسابقات جام حذفی 03-1402بین تیم‌های مس رفسنجان و سپاهان اصفهان برگزار خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره