نماد آخرین خبر

فتاحی: تیم گل‌گهر شروع‌کننده درگیری بود

منبع
تسنيم
بروزرسانی
فتاحی: تیم گل‌گهر شروع‌کننده درگیری بود

تسنیم/مدیر تیم فوتبال سپاهان مدعی است، در پایان دیدار این تیم مقابل گل‌گهر سیرجان عوامل تیم میهمان شروع‌کننده درگیری بوده‌اند.
رضا فتاحی در مورد تأکید سازمان لیگ به برگزاری بازی فینال جام حذفی فوتبال ایران در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین با وجود اعتراض اعضای باشگاه سپاهان و مس رفسنجان، اظهار داشت: ما صد درصد مخالف برگزاری مسابقه فینال در ورزشگاه سردار آزادگان هستیم. امروز نامه رسمی باشگاه به فدراسیون و سازمان لیگ ارسال شد.
«زشت و دور از شأن فوتبال است که در سال 2024 میلادی برای برگزاری مسابقه زیر نظر کمک داور ویدیویی، درخواست بدهیم و به‌صورت پیش‌فرض چنین اتفاقی نمی‌افتد.»، وی در واکنش به طرح این موضوع تصریح کرد:  شب گذشته آقای ممبینی (دبیرکل فدراسیون فوتبال) در یکی از برنامه‌های تلویزیونی اعلام کرد که بازی با VAR برگزار خواهد شد.
مدیر تیم فوتبال سپاهان در مورد وقوع درگیری و حواشی در دیدار نیمه نهایی جام حذفی میان سپاهان اصفهان و گل‌گهر سیرجان، تصریح کرد: شروع‌کننده درگیری‌ها بازیکنان گل‌گهر بودند. مستندات این موضوع در اختیار باشگاه قرار دارد و بخش حقوقی به احتمال زیاد امروز این مستندات را به مراجع مربوطه منعکس خواهد کرد.
«در ویدیوها شاهد آن بودیم که برخی از اعضای تیم فوتبال گل‌گهر دنبال یکی از اعضای تیم سپاهان می‌دویدند. آیا ایشان با بطری زیر چشم علیرضا علیزاده کوبیده بود؟»‌، فتاحی در پاسخ به این سؤال نیز گفت: خیر، آنجا بطری نبود که ماساژور ما بخواهد کسی را بزند. آن شخصی که دنبالش می‌دویدند ماساژور باشگاه سپاهان بود. دوباره تأکید می‌کنم بخش حقوقی مستندات‌مان را به‌زودی منعکس  خواهد کرد و در این مورد طرح شکایت خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره