نماد آخرین خبر

آقای گل لیگ برتر در تور الاتحاد کلباء

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
آقای گل لیگ برتر در تور الاتحاد کلباء

ورزش 3/گفته می‌شود شهریار مغانلو فصل آینده در لیگ امارات و تیم سابق فرهاد مجیدی بازی خواهد کرد.
شهریار مغانلو که در فصل اخیر لیگ برتر با سپاهان 15 گ به ثمر رساند و آقای گل شد احتمالا راهی تیم الاتحاد کلباء در لیگ امارات خواهد شد.
نام مغانلو در لیست خرید باشگاه پرسپولیس برای نقل و انتقالات تابستانی قرار داشت اما شرایط به خدمت گرفتن او با توجه به اینکه یک سال دیگر با سپاهان قرار دارد بسیار دشوار و تقریبا نشدنی بود.
در قرارداد مغانلو با سپاهان آمده بند فسخ او برای تیم های داخلی 600 هزار دلار و برای تیم‌های خارجی 400 هزار دلار خواهد بود که با در نظر گرفتن این مساله کار جذب آقای گل لیگ برتر برای باشگاه‌های ایرانی خواهانش دشوارتر هم می‌شود.
با این حال باشگاه الاتحاد کلباء که قبل تر فرهاد مجیدی را سرمربی خود می‌دید و از مهدی قائدی هم سود می‌برد به احتمال زیاد شهریار مغانلو را به عنوان مهاجم نوک در اختیار خواهد گرفت.

مغانلو که با سپاهان به فینال جام حذفی راه یافته و می‌تواند با یک جام از فوتبال ایران و باشگاه خود خداحافظی کند تا قبل از فینال جام حذفی در لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی طی این فصل 36 بازی انجام داده که 17 گل زده و 3 پاس گل داده است.
او در لیگ برتر دوره بیست و سوم طی27 بازی 16 گل زد و سه پاس گل داد .
گفتنی است در نیم فصل لیگ فصل قبل نیز شایعاتی درباره حضور مغانلو در این تیم اماراتی شنیده می شود اما انگار قرار است در تابستان پیش رو رنگ واقعیت به خود بگیرد.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره