نماد آخرین خبر

عملکرد ضعیف امباپه؛ تک به تک از دست رفت!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
عملکرد ضعیف امباپه؛ تک به تک از دست رفت!

ورزش 3/کیلیان امباپه در نیمه دوم دیدار مقابل اتریش یک موقعیت بزرگ گلزنی را به شکلی باورنکردنی از دست داد.
 طلسم گل نزدن کیلیان امباپه در مسابقات یورو با از دست دادن یک موقعیت عالی گلزنی در نیمه دوم دیدار برابر اتریش ادامه پیدا کرد.
فرانسوی‌ها در هفته اول دور گروهی مسابقات یورو ۲۰۲۴ به مصاف اتریش رفتند. آنها که با تیم پرستاره‌شان مدعی اصلی قهرمانی هستند، امیدوارند که با کمک کیلیان امباپه بتوانند پس از ناکامی در جام جهانی ۲۰۲۲، فاتح این جام شوند.
امباپه نیز به‌عنوان بازیکنی که به تازگی به رئال مادرید پیوسته انگیزه و روحیه زیادی دارد. او در یورو ۲۰۲۰ نتوانست برای فرانسه گلزنی کند و اوضاع حتی با از دست دادن پنالتی در دور حذفی و کنار رفتن از جام بدتر هم شد.
حالا ستاره رئال مادرید برای جبران دور گذشته پا به یورو ۲۰۲۴ گذاشته. در نیمه اول بازی با اتریش او تاثیر بزرگی بر روی گل فرانسه داشت و مدافع حریف روی ارسال او توپ را وارد دروازه خودی کرد.
با این حال در نیمه دوم او فرصتی عالی را از دست داد که باعث می‌شود طلسم گل نزدنش در یورو همچنان ادامه‌دار باشد. در دقیقه ۵۵ امباپه با پاس بلند عالی ربیو و غفلت مدافعان و استفاده از سرعت بالای خود، در مصاف تک به تک با دروازه‌بان قرار گرفت. در حالی‌که سنگربان حریف خود را تسلیم‌شده می‌دید اما امباپه نتوانست دروازه را باز کند و ضربه‌اش با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره