نماد آخرین خبر

تردید راموس با تماس تلفنی رونالدو بیشتر شد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
تردید راموس با تماس تلفنی رونالدو بیشتر شد

ورزش 3/ سرخیو راموس که پیشنهاداتش از ترکیه و آمریکا را بررسی می‌کرد، حالا تماسی از رونالدو برای پیوستن به النصر دریافت کرده است.
  سرخیو راموس دیروز اعلام کرد که باشگاه سویا را بعد از یک فصل ترک خواهد کرد و به این ترتیب حالا بازیکن آزاد است. پس از ترک سویا، راموس باید بین پیشنهادات عربستان، MLS و لیگ ترکیه یکی را انتخاب کند. پیشنهاد عربستان از نظر مالی بسیار وسوسه کننده است.
بعد از سال‌ها بازی در سطح اول دنیا برای رئال و سپس پی اس جی و سویا، راموس حالا به لیگی سطح پایین‌تر خواهد رفت تا فوتبالش را به پایان برساند. 
او هنوز نمی‌داند که از بین لیگ عربستان، آمریکا یا ترکیه کدام یک را انتخاب کند ولی در اسپانیا می‌گویند که رونالدو و فرناندو هیه‌رو (مدیر ورزشی)، تلاش‌ها برای راضی کردن راموس را شروع کرده‌اند و مشتاقند او پیراهن النصر را به تن کند.
کار رونالدو البته راحت نیست زیرا راموس و خانواده‌اش همیشه شیفته رفتن به آمریکا بوده‌اند. چند هفته پیش، صحبت از پیشنهاد سن دیگو به راموس بود ولی او هنوز پاسخی نداده است. او در ترکیه نیز فنرباغچه و گالاتاسرای را علاقه‌مند می‌بیند و باید در نهایت دید راموس به کدام پیشنهاد پاسخ مثبت خواهد داد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره