نماد آخرین خبر

پیشنهاد جدی بارسا؛ جلسه دکو با ایجنت ستاره اسپانیا

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
پیشنهاد جدی بارسا؛ جلسه دکو با ایجنت ستاره اسپانیا

ورزش 3/دکو قرار است به زودی جلسه‌ای را با مدیر برنامه دنی اولمو برگزار کند و درباره انتقال او به این باشگاه صحبت کند.
  عملکرد درخشان اولمو در ترکیب لایپزیش توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به این بازیکن جلب کرده و باعث شده است که رقابت جذابی برای به خدمت گرفتن او در بین چند باشگاه در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی شکل بگیرد.
با این حال، جدی‌ترین باشگاه برای جذب او بارسلونا است که از مدتی قبل شرایط این ستاره اسپانیایی را به صورت جدی زیر نظر داشته است و امیدوار است که بتواند با حضور او در ترکیب تیمش در فصل آینده جان تازه‌ای به خطر حمله این تیم ببخشد و اوضاع را برای هانسی فلیک بهتر کند.
حالا روزنامه اسپورت خبر داده است که دکو به عنوان مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا قرار است امروز جلسه‌ای را با مدیر برنامه این بازیکن برگزار کند. بارسا علاقه بسیار زیادی به جذب او دارد اما مشکل اصلی آنها مربوط به مسائل مالی است و گفته می‌شود که شاید توانایی پرداخت مبلغ مورد نظر لایپزیش برای فروش او را نداشته باشند
این در حالی است که پیش از این بسیاری از منابع نزدیک به اولمو هم مدعی شده بودند که او علاقه زیادی به پوشیدن پیراهن بارسا دارد و حاضر است که سایر پیشنهاداتش را به خاطر آنها رد کند و شاید همین موضوع به آسان‌تر شدن کار آنها کمک کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره