نماد آخرین خبر

در انتظار سرنوشت دو مربی خارجی لیگ

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
در انتظار سرنوشت دو مربی خارجی لیگ

ورزش 3/ژوزه مورایس و مارینوس اوزونیدیس هنوز تکلیف‌شان برای فصل آتی روی نیمکت دو تیم گل‌گهر و سپاهان مشخص نیست.
جالب اینکه این دو مربی چند روز پیش در یکی از دو بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی برابر هم قرار گرفتند و این تیم سپاهان بود که موفق شد با نتیجه 2 بر یک میهمان خود را شکست دهد و به مرحله بعدی مسابقات راه پیدا کند.
سپاهان که روزهای بسیار سختی را در لیگ بیست و سوم با مورایس تجربه کرد، لیگ برتر را با 57 امتیاز در رتبه سوم تمام کرد و حالا به فینال جام حذفی هم رسیده تا کادر فنی پرتغالی طلایی پوشان عملکرد خوبی از خود پس از یک فصل پر از حادثه به جا گذاشته باشد.
در سوی دیگر مارینوس اوزونیدیس که پس از 3 سال حضور متوالی امیر قلعه‌نویی هدایت سرمه‌ای پوشان سیرجانی را عهده دار شده بود، نتوانست در پایان فصل تیمش را به رتبه‌ای بهتر از نهمی و کسب 36 امتیاز رهنمون کند و ماجراجویی این تیم در جام حذفی هم با شکست در نیمه نهایی به اتمام رسید.

در این شرایط انتظار ادامه حضور مورایس با توجه به زمان کمی که سپاهان برای حضور در پلی آف لیگ نخبگان آسیا دارد بیشتر است اما در سوی مقابل باید دید مدیران باشگاه گل‌گهر چه تصمیمی در ارتباط با ادامه همکاری با اوزونیدیس اتخاذ خواهند کرد. 

نکته قابل توجه درباره هر دو مربی اینکه مدیران باشگاه سپاهان بدون توجه به گزینه‌‎های دیگر با قاطعیت از علاقه برای ماندن مورایس می‌گویند ولی اسفندیارپور مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان به تازگی در مصاحبه‌ای اعلام کرده که به زودی فرآینده انتخاب سرمربی بعدی تیم آغاز می‌شود و اوزونیدیس هم یکی از گزینه‌های روی میز آنهاست.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید