نماد آخرین خبر

اولین واکنش لیموچی به پیشنهاد پرسپولیس و استقلال

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
اولین واکنش لیموچی به پیشنهاد پرسپولیس و استقلال

ورزش 3/ستاره آلومینیوم اراک نسبت به شایعات انتقالش به تیم‌های مطرح واکنش نشان داد.
مهدی لیموچی فصل موفقی در آلومینیوم اراک پشت سر گذاشت و توانست در لیگ برتر و جام حذفی 6 گل به ثمر رساند، 7 پاس گل بدهد و دو پنالتی بگیرد که این عملکرد موجب شده تا مورد توجه باشگاه‌های بزرگ قرار بگیرد و پیشنهاداتی به دستش برسد، اما نکته حائز اهمیت قرارداد او با باشگاه آلومینیوم اراک است که این بازیکن درباره آن صحبت می‌کند.
لیموچی در گفت‌وگویی کوتاه پیرامون شایعات نقل و انتقالاتی عنوان کرد: واقعیت این است که پیشنهادات خوبی از تیم‌های مطرح دارم، اما فعلا در تعطیلات به سر می‌برم و نه خودم و نه هیچ نماینده‌ای از طرف من به طور رسمی با هیچ باشگاهی صحبت نکرده‌اند.

این وینگر ملی‌پوش با تاکید بر اینکه سال خوبی زیر نظر سید مجتبی حسینی داشتم و این مربی کمک زیادی به روند موفقیتم در پیکان و آلومینیوم داشته، ابراز کرد: من تحت قرارداد با باشگاه آلومینیوم اراک هستم و یک سال دیگر قرارداد دارم. فعلا در استراحت به سر می‌برم تا بهترین تصمیم را بگیرم، اما هر باشگاهی که پیشنهاد می‌دهد، در صورت موافقت من هم باید به باشگاه نامه بزند و مبلغ رضایت‌نامه‌ام را پرداخت کند.
او در پاسخ به اینکه گفته می‌شود بند فسخ 3 و نیم میلیارد تومانی با آلومینیوم اراک دارد، ابراز کرد: بله، همین حدود است. سال گذشته که قرارداد بستیم، این بند در قراردادم درج شد و در سازمان لیگ به طور رسمی به ثبت رسیده است. با این شرایط، اگر برای ادامه حضور در آلومینیوم به توافق نرسیم، می‌توانم با پرداخت این مبلغ جدا شوم.


 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره