نماد آخرین خبر

دلیل تصمیم عجیب سرمربی تیم ملی مشخص شد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
دلیل تصمیم عجیب سرمربی تیم ملی مشخص شد

ورزش 3/دریافت کننده های ایران روز سختی را مقابل نایب قهرمان دوره قبل خواهد داشت.
تیم ملی والیبال ایران در نهمین بازی خود از سری مسابقات لیگ ملتهای والیبال باید از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه فردا در مانیل فیلیپین به مصاف تیم آمریکا برود که با توجه به ستاره‌های حاضر در ترکیب حریف رقابت سختی برای ملی پوشان ایرانی خواهد بود.
بازیکنان آمریکا که سالهاست کنار یکدیگر بازی می کنند، هماهنگی بسیار بالایی با هم دارند. همه بازیکنان فعلی آمریکا در سرویس با ریسک بالا مهارت زیادی دارند و قطعا فردا از این حربه برابر ایران استفاده خواهند کرد و باید گفت یکی از سخت ترین روزها برای دریافت کننده های تیم ملی والیبال ایران بازی با آمریکا خواهد بود.

شاید به همین دلیل باشد که محمدرضا حضرت پور لیبروی تیم، نامش به عنوان دریافت کننده قدرتی در بازی با آمریکا رد شده است. حضرت پور می تواند در مواقعی که کار دریافت تیم به مشکل می خورد با آمدن به زمین اوضاع را برای تیم ملی در بخش دریافت بهتر کند و توپ‌ها را به خوقب به بالای سر پاسور برساند.
همچنین اگر شرایط ایجاب کند، این احتمال وجود دارد پیمان اکبری در مواقع سرویس های آمریکا با چهار دریافت کننده به استقبال سرویس زن های آمریکایی ها برود. اگر بازیکنان تیم ملی بتوانند به خوبی از پس سرویس های این تیم بر بیایند پیروزی بر این تیم غیر ممکن نخواهد بود.


 
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید