نماد آخرین خبر

رئیس چشم انتظار طلسم شکنی و اولین برد

منبع
تسنيم
بروزرسانی
رئیس چشم انتظار طلسم شکنی و اولین برد

تسنیم/رئیس فدراسیون والیبال در انتظار اولین برد تیم ملی ایران است.
این روز ها یک نفر بیش از همه از باخت های تیم ملی والیبال ایران ناراحت است. میلاد تقوی رییس جدید فدراسیون والیبال ایران که چند ماهی است به پست ریاست بر فدراسیون رسیده، با ناکامی های اخیر تیم ملی فشار  زیادی را تحمل می کند.
میلاد تقوی برای کم کردن فشار ها از تیم ملی شخصا خود به مانیل فیلیپین رفت و در تمرینات امروز تیم ملی شخصا شرکت داشت و به ملی پوشان و اعضای کادر فنی روحیه قبل از شروع هفته سوم روحیه داد.
او نیز به مانند تیم ملی انتظار اولین پیروزی ایران را در لیگ ملتها می کشد تا هم کمی از بار انتقادات کم شود و هم اولین پیروزی را در قامت ریاست فدراسیون والیبال ایران به دست بیاورد.

اما کار میلاد تقوی تازه بعد از پایان لیگ ملتها آغاز می‌شود. او باید برای تیم ملی بزرگسالان که ویترین همه تیم ها است بهترین انتخاب را برای سرمربی گری  انجام دهد. شاید او در نتایج اخیر والیبال کم ترین نقش را داشته، اما از سال آینده اگر اوضاع تیم به همین منوال باشد، میلاد تقوی به عنوان نفر اول در نوک پیکان انتقادات قرار خواهد گرفت.

محمدرضا داورزنی رییس سابق فدراسیون والیبال ایران نیز در سالهای اول ریاستش بر فدراسیون عملکرد خوبی نداشت، اما رفته رفته و به ویژه با انتخاب خولیو ولاسکو، بهترین نتایج تیم ملی را رقم زد. پس انتخاب یک سرمربی دانا و با تجربه می تواند در آینده میلاد تقوی بر پست فدراسیون والیبال تاثیر فراوانی داشته باشد.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید