نماد آخرین خبر

شمسایی: آدم‌های خائنی در فوتسال داریم

منبع
فارس
بروزرسانی
شمسایی: آدم‌های خائنی در فوتسال داریم

فارس/سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: آدم های خائنی هستند با ادله که به بازیکنان زنگ زدند گفتند از اسپانیا به ایران نیا! تا پولت را نگرفتی.
وحید شمسایی در مراسم برترین های فوتسال گفت: امیدوارم همدلی در فوتسال بیشتر باشد و آنهایی که به عنوان برترین ها دیده می شوند بهترین اتفاق برای این رشته است. یک جمله بگویم که شاید بهترینش است. فوتسال قهرمان آسیا شد مقام معظم رهبری تیم فوتسال را شخصا دعوت کرد و باید بدانیم چه رشته ای داریم و قدرش را بدانیم که شخص اول مملکت رهبر انقلاب تیم را می خواهد. دشمنی و کینه را کنار بگذاریم و مهم تر از همه چیز فوتسال است.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر جلسه با اعضای کمیته فوتسال برای حضور در جام جهانی فوتسال که در شهریور ماه برگزار می شود، گفت: ما کارمان را انجام داده ایم. تکرار می کنم که به کسی برنخورد. بازی های دوستانه برگزاری  به موقع لیگ و دیدن بازی های لیگ. ولی دو چیز به فدراسیون فوتبال و آقای تاج بستگی دارد که شنبه جلسه کلی داریم که امیدوارم در آن جلسه آنچه به سود فوتسال است اتفاق بیفتد. به آقای اصولی حرف هایم را گفته ام و امیدوارم مسیری که به اتفاقات خوب برای فوتسال منتهی بشود طی کنیم.
وی در مورد دستیاران خارجی و موارد مد نظرش گفت: همه کارهایمان را کرده ایم و شنبه دو مورد داریم که امیدوارم شنبه این دو مورد انجام شود.
دستیار خارجی که به رئیس کمیته فوتسال ارایه کردم یکی قرارداد و یکی مربی خارجی،  من همیشه به همکارانم گفته ام کارم را می کنیم چه باشیم و چه نباشیم. فوتسال مهم ترین بخش است که سعی کردیم کوچک ترین کم و کاستی نباشد. 6 هفته اول لیگ فوتسال خواستیم انجام شود.
سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد فشارها روی سرمربی تیم گفت: من دنبال فشار هستم! یک روزی همه شما آمدید وزیر ورزش و آقای تاج هم بودند گفتم یک قهرمانی باید به فدراسیون تحویل بدهم بعد از آن دومی که در عین شایستگی دوم شدیم.  خیلی ها گفتند روی تیم فشار می گذارید گفتم من دنبال فشار می‌گردم اگر فشار نباشد آبدیده نمی شوم. بازهم تکرار می کنم آدم های خائنی هستند با ادله که به بازیکنان زنگ زدند گفتند از اسپانیا به ایران نیایید! تا پولت را نگرفتی آن زمانی که در کش و قوس بودیم که بازیکنان خارجی بیایند. آدم هایی داریم که تیم ایران قهرمان شده اما به ازبکستان تبریک گفتند.

وی افزود: نمی‌توانم این چیزها را نگویم. فوتسال برای من نیست یک روز پیراهن مقدس تیم ملی کشورمان تنم کردم به عنوان بازیکن. اکنون هم مربی هستم اما این دیالوگ را بارها و بارها تکرار می کنم عناد و کینه ورزی را باید کنار بگذارند.
وی در مورد اینکه آیا این افراد مشکلات شان با شخص شماست، گفت: در زمان بازیکنی ام بوده اند و اکنون هم در زمان مربیگری ام هم هستند. شاید تا آخر عمرم باشند ولی نباید اینجا بیایند و همدیگر را بغل کنند و بعد پشت سرم حرف بزنند این مسایل را دوست ندارم.
شمسایی درمورد لیگ فوتسال گفت: لیگ بسیار خوبی داریم باشگاه های ما خیلی خوب هستند شرایط مالی ایده آل بوده است. مباحث مالی هم زیاد است امیدوارم فساد در آن نباشد!


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره