نماد آخرین خبر

این جایزه و این بازیکن را به خاطر بسپارید

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
این جایزه و این بازیکن را به خاطر بسپارید

ورزش 3/همیشه برجسته شدن در فوتسال ایران آسان نیست، اما "بهروز عظیمی" موفق به انجام این کار گردیده و همچنان به خوبی توسعه می‌یابد. او فصل فوق‌العاده‌ای را با توجه آمار و ارقام فردی که برجای گذاشته در مس‌سونگون و تیم ملی سپری کرد و به یکی از بازیکنان کلیدی وحید شمسایی تبدیل شده است. یکی از آن استعدادهای طبیعی که به دلیل انرژی، هماهنگی برتر و اعتماد به نفس بالایی که از خود نشان می‌دهد، فوراً به سمت او جلب می‌شود و با تغییر جهت سریع، مهارت دریبل زدن و توانایی شوت با هر دو پا، خطوط تدافعی حریفان را تخریب می‌کند. عظیمی باتوجه به پیشنهادات خارجی که از لیگ‌های مشهور دنیا دریافت کرد، تصمیم گرفت قدم‌های بعدی را پیش از جام جهانی در باشگاه مس‌سونگون ورزقان بردارد و به تعهدی که داشت، پایبند ماند. اگرچه آینده این بازیکن ممکن است پس از رویداد جهانی باشکوه‌تر شود و انتقال بزرگی را برای خود و فوتسال ایران رقم بزند. این اتفاق چندان دور نیست و فقط باید کمی انتظار کشید.

عظیمی دیگر پدیده نیست، ستاره است. این بازیکن به همان اندازه در برآورده کردن خواسته‌های مربیانش و بازی مدرن ماهر نشان داده. در حال حاضر با شخصیت و پختگی زیادی بازی می‌کند. تمرینات او همراه با تجربه بازی در لیگ باشگاهی ایران از پدیده فوتسال ایران بازیکنی می‌سازد که توپ را به خوبی می‌شناسد، لمس می‌کند و ضربه می‌زند و در نهایت تهاجمی و جسارت زیادی به خرج می‌دهد.
به این اعداد توجه کنید و پِی می‌برید که با یک استعداد ناب روبه‌رو هستید. 15 بار لاله‌های نارنجی را به گل رساند و 10 مرتبه برای ستاره‌های دیگر گل‌سازی کرد. به این معنا که روی 25 گل تیم مس‌سونگون تاثیر خالص و به‌سزایی داشته است. عظیمی 3 گل حیاتی را برای تیم ملی در جام ملت‌های آسیا به ثمر رساند و در تمامی لحظات نجات‌بخش بود.
عظیمیِ جوان می‌تواند با هر دو پا ضربات خطرناکی بزند، که دروازه‌بان‌ها را با چالشی غیرعادی مواجه می‌کند. عملکردش، آرای مدنظر را جلب کرد و برنده جایزه‌‌ای شد که به آینده‌دارترین بازیکنان جوان ایران اهدا می‌شود.

 
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره