نماد آخرین خبر

اسپالتی: باید راه اسپانیا را دنبال کنیم!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
اسپالتی: باید راه اسپانیا را دنبال کنیم!

ورزش 3/بازی بعدی ایتالیا مقابل اسپانیا برای آن‌ها بسیار بیشتر از سه امتیاز ارزش دارد. همانطور که لوچانو اسپالتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت، آتزوری می‌خواهد در بازی فردا میل دیوانه‌واری به کسب برد نشان دهد.
اسپالتی در نشست خبری قبل از بازی گفت: "گاهی اوقات ممکن است حمله کنیم و گاهی اوقات ممکن است مجبور شویم در نیمه خود دفاع کنیم، اما ایده همیشه این است که سعی کنیم فوتبال بازی کنیم. اسپانیا سعی کرد و این اسپانیا شد، کلاس فوتبال آن‌ها شناخته شده چون آن‌ها همیشه یک مدل خاص بازی کرده‌اند. به این ترتیب آن‌ها بسیار شناخته شدند. آن‌ها این کار را کردند چون توانستند یک فلسفه فوتبال را حفظ کنند. ما اغلب در مورد فوتبال در سطح جهان و مکاتب فکری مختلف صحبت می‌کنیم که برخی بیشتر از فوتبال ما معرفی شده‌اند. برای رسیدن به آن مرحله، باید روشی بازی اسپانیا را دنبال کرد. بارها و بارها همین فلسفه را تکرار کنید."

تفاوت ایتالیا و اسپانیا؟
ما می‌خواهیم خودمان را در برابر تیم‌های برتر مانند اسپانیا آزمایش کنیم تا ببینیم از نظر عملکرد در کجا هستیم. ما سعی می‌کنیم با یک شیوه مشخص فوتبال بازی کنیم و مالکیت توپ را حفظ کنیم. معتقدم اگر توپ را به حریف بدهید، بدترین حالت را رقم می‌زنید. خواهیم دید که آیا به اندازه کافی تلاش خوبی برای این کار انجام خواهیم داد. یا نه.
بازی فردا؟

ما نهایت احترام را برای اسپانیا و بازیکنان آن‌ها قائل هستیم، اما نباید فکر کنیم که بهتر از آنچه که می‌دانیم، هستیم. این یک اشتباه بزرگ است. ما همچنین این فرصت را داریم که بازی خود را انجام دهیم. در نهایت، باید ببینیم که آیا می‌توانیم این کار را انجام دهیم یا خیر، اما باید در مورد آن پس از بازی صحبت کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره