نماد آخرین خبر

موسیالا برای هر بازی یک گل کنار گذاشته است

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
موسیالا برای هر بازی یک گل کنار گذاشته است

ورزش 3/تیم ملی فوتبال آلمان در دومین بازی‌اش از رقابت‌های دور گروهی یورو 2024 به مصاف مجارستان رفته و در نیمه اول با یک گل پیش افتاده است.
آلمان بازی را با فشار به سمت دروازه مجارستان آغاز کرد و چند مرتبه به گلزنی نزدیک شد تا اینکه در دقیقه 25 فرصت گلزنی آن‌ها به ثمر نشست.
این موقعیت خطرناک با ارسال کوتاه جمال موسیالا از نزدیکی محوطه جریمه به سمت ایلکای گوندوگان آغاز شد. گوندوگان پس از اثرگذاری روی توپ شاهد دخالت ویلی اوربان بود که توپ را از دروازه کمی دور کرد و به کاپیتان آلمان برخورد کرد که همین باعث بهم خوردن تعادل او شد.

اوربان پس از چند لحظه نتوانست تعادل خود را حفظ کند و در تعقیب توپ روی زمین افتاد که گوندوگان موفق شد توپ را دریافت کرد و به سمت دروازه بچرخد. او فضای مناسبی برای شوتزنی نداشت و تصمیم گرفت توپ را به موسیالا پاس بدهد.
در این زمان کوتاه بازیکنان مجارستان به نشانه خطا روی اوربان دست از تعقیب گوندوگان برداشته بودند و او از این فرصت استفاده کرد تا پاس گل بدهد. موسیالا توپ را با ضربه محکم پای راست به سمت دروازه فرستاد که با وجود اثرگذاری بازیکن حریف روی خط دروازه توپ به تیرک افقی برخورد کرد و وارد دروازه شد.

پس از به ثمر رسیدن گل، داور صحنه برخورد گوندوگان به مدافع مجارستان را بررسی کرد که سیستم کمک داور ویدیوی آن را پس از لحظاتی تایید کرد.
این دومین گل موسیالا در این رقابت‌ها بود. تو در بازی مقابل اسکاتلند هم را ضربه‌ای مهارنشدنی دروازه حریف را باز کرده بود و در برتری 5-1 تیمش تاثیرگذار بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره