نماد آخرین خبر

نقش ویژه دو بازیکنان سپاهان برای فتح حذفی!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
نقش ویژه دو بازیکنان سپاهان برای فتح حذفی!

ورزش 3/ برایان دابو بازیکن خارجی تیم سپاهان در طول فصل در نقش یک لیدر در میانه میدان برای این تیم حضور پیدا کرده و نبض بازی طلایی‌پوشان را برعهده گرفته است و به نظر می‌رسد در بازی فردا هم او برای سپاهان میدان‌داری کند.
این بازیکن باتجربه با آرامش خاصی که در فوتبال خود دارد در این مسابقه حساس می‌تواند میانه میدان را در اختیار سپاهان نگه‌دارد و با بازی‌سازی مناسب این تیم را در شرایطی قرار دهد که توپ و میدان را در اختیار داشته باشد.
دیگر بازیکن باتجربه سپاهان برای فتح جام حذفی محمد دانشگر است که در غیاب هادی محمدی به قلب خط دفاعی این تیم بازخواهد گشت و نقش کلیدی در این مسابقه خواهد داشت، او علاوه بر استحکام خط دفاعی سپاهان می‌تواند از تجربه حضور در نیمه‌نهایی و فینال جام حذفی که همراه با استقلال به دست آورده بیشترین استفاده را ببرد.

یکی از خاطره‌انگیزترین مسابقات محمد دانشگر به نیمه نهایی جام حذفی همراه با استقلال مقابل پرسپولیس باز می‌گردد که در دقایق پایانی آن مسابقه توانست با ضربه سر استقلال را در مسابقه نگه دارد و در ضربات پنالتی آنها پیروز از میدان خارج شوند.
سپاهان بازیکنان ملی‌پوش و تاثیرگذار زیادی در اختیار دارد اما این دو بازیکن با توجه به پست حساسی که در اختیار دارند، در صورت روی فرم بودن و آمادگی در این مسابقه می‌توانند شانس قهرمانی سپاهان را به شکل قابل توجهی افزایش دهند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره