نماد آخرین خبر

توضیح باشگاه پیکان درمورد شایعه درگیری در تمرین تیم نوجوانان

منبع
فارس
بروزرسانی
توضیح باشگاه پیکان درمورد شایعه درگیری در تمرین تیم نوجوانان

فارس/باشگاه پیکان درمورد شایعه درگیری در تیم نوجوانان خود اطلاعیه‌ای صادر کرد‌.
باشگاه پیکان درمورد انتشار یک شایعه بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:
در حالی که تلاش مجموعه پیکان، حفظ آرامش و دوری از هرگونه حاشیه و درگیری است، شب گذشته از سوی یک رسانه مجازی مطالبی در خصوص ایجاد درگیری در تمرین تیم نوجوانان پیکان منتشر شد که عاری از واقعیت است و به همین علت با شکایت باشگاه پیکان مواجه شد. 
تمرین دیروز (چهارشنبه 30 خرداد) تیم فوتبال  نوجوانان پیکان از ساعت 16 و 30 دقیقه در ورزشگاه غدیر تهران آغاز شد اما درگیری عجیبی در حاشیه تمرین به وجود آمد و به فحاشی و زد و خورد فیزیکی انجامید. 
در ادامه، کیف سرپرست تیم نوجوانان توسط تعدادی از اوباش به سرقت رفت که موضوع سرقت و درگیری به سرعت به پلیس 110 گزارش شد و با همکاری حراست مجموعه و ماموران زحمتکش پلیس، پرونده‌ای علیه این افراد باز شد. 
با این حال، شب گذشته یکی از رسانه‌های مجازی، در پی حاشیه‌سازی علیه باشگاه پیکان، اقدام به انتشار گزارشی غیرواقعی در جهت تشویش اذهان عمومی کرد که از سوی تیم حقوقی موسسه فرهنگی ورزشی ایران‌خودرو، اسناد و مدارک جهت شکایت و پیگیری حقوقی علیه این رسانه جمع‌آوری شد تا موضوع از این پس در محاکم قضایی دنبال شود. 

برخی افراد که پرونده عملکرد آنها در محاکم بازرسی و قضایی موجود و باز است، در ابتدای فصل به دنبال رسیدن به جایگاه سرمربی‌گری تیم‌های پایه و مدیریت آکادمی پیکان بودند اما نام‌شان توسط کمیته فنی از لیست خارج شد و همین افراد حالا به دنبال ایجاد حاشیه هستند؛ غافل از اینکه باشگاه پیکان، پیگیری حقوقی این پرونده را تا رسیدن به نتیجه دنبال می‌کند. بر این اساس باشگاه پیکان روند حقوقی را آغاز کرده و با توجه به اسناد موجود و گزارش حراست مجموعه غدیر و پلیس، اقدامات قضایی را پیگیری می‌کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره