نماد آخرین خبر

پاسخ بارسلونا به درخواست جدید هانسی فلیک

منبع
طرفداري
بروزرسانی
پاسخ بارسلونا به درخواست جدید هانسی فلیک

طرفداری/سرمربی آلمانی به مدافع راست تیم ملی هلند و بایرلورکوزن علاقه دارد، اما بارسلونا ترجیح می‌دهد ریسک نکند و به سراغ گزینه‌ای ارزان‌قیمت‌تر برود.
هانسی فلیک درخواست جذب یرمی فریمپونگ را به سران بارسلونا داده‌ است.
یرمی فریمپونگ، مدافع راستِ ۲۳ ساله بایرلورکوزن، با عملکرد عالی خود در این فصل، توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی، از جمله بارسلونا را به خود جلب کرده است.
سرعت فوق‌العاده، سبک بازی کاملاً هجومی و درخشش او در تیم تحت هدایت ژابی آلونسو در بایر لورکوزن، فریمپونگ را به یکی از محبوبترین بازیکنان جوان در بازار نقل و انتقالات تبدیل کرده است.
هانسی فلیک، سرمربی جدید بارسلونا، خواهان جذب این ستاره هلندی است و او را گزینه‌ای ایده‌آل برای تقویت خط دفاعی تیم خود می‌داند. اما با توجه به وضعیت اقتصادی باشگاه، بارسلونا پاسخ واضحی به سرمربی آلمانی داده‌ است: «جایی برای اشتباه وجود ندارد» به نظر، مدیران بارسا ترجیح می‌دهند ریسک نکنند و برای پست دفاع راست به سراغ گزینه‌های ارزان‌قیمت‌تر بروند. در قرارداد یرمی فریمپونگ با بایرلورکوزن، بند فسخ ۴۰ میلیون یورویی گنجانده شده‌است. این مدافع هلندی تا  سال ۲۰۲۸ با قهرمان بوندسلیگا قرارداد دارد
علاوه بر مسائل مالی، رقابت سایر باشگاه‌ها برای جذب فریمپونگ نیز کار را برای بارسلونا سخت‌تر خواهد کرد. گفته می‌شود که منچستریونایتد و بایرن مونیخ نیز خواهان این بازیکن هستند و حاضرند رقمی قابل توجه برای او پرداخت کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره