نماد آخرین خبر

وینیارسکی: تیم ایران خسته بود

منبع
فارس
بروزرسانی
وینیارسکی: تیم ایران خسته بود

فارس/سرمربی تیم ملی والیبال آلمان گفت: باور دارم که ایرانی‌ها مثل قبل بازی نکردند، چون خسته بودند.
تیم ملی والیبال ایران امروز (یکشنبه سوم تیرماه) در آخرین مسابقه خود در مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها 2024 در شهر مانیل فیلیپین به مصاف آلمان رفت و سه بر صفر نتیجه را واگذار کرد.

میخایل وینیارسکی سرمربی تیم ملی والیبال آلمان درباره این مسابقه گفت: این بازی از نظر روانی برای هر دو تیم خیلی سخت بود، چون هم آلمان و هم ایران می‌دانستیم که این بازی آخرمان است.

خیلی خوشحالم که سه بر صفر پیروز شدیم و پیروزی مهمی است.وی درباره عملکرد تیم ایران مقابل آلمان، اظهار داشت: باور دارم که ایرانی‌ها مثل قبل بازی نکردند.

می‌توانستید ببینید که آن‌ها خسته بودند چرا که در این هفته دو مسابقه را خیلی نزدیک بازی کردند. اما من حواسم بیشتر به تیم خودم است و خوشحالم که پیروز شدیم.سرمربی تیم والیبال آلمان درپاسخ به پرسشی درباره میزان آمادگی این تیم برای حضور در المپیک پاریس تصریح کرد: می‌دانید که لیگ ملت‌ها برای آلمان حکم کسب آمادگی برای المپیک را داشت.

هنوز یک ماه فرصت داریم و به نظرم همه چیز در مسیر درستی است.تیم ملی والیبال ایران در ششمین دوره لیگ ملت‌ها موفق به شکست آمریکا و هلند شد و در 10 دیدار دیگر نتیجه را واگذار کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره