نماد آخرین خبر

نقشه مورینیو؛ دو ستاره یونایتد در فنرباغچه

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
نقشه مورینیو؛ دو ستاره یونایتد در فنرباغچه

ورزش 3/ژوزه مورینیو، سرمربی جدید فنرباغچه قصد دارد کاسمیرو و ویکتور لیندلوف را به این تیم اضافه کند.
مورینیو پس از قطع همکاری ناگهانی با رم با تصمیم مدیران این باشگاه در زمستان سال گذشته هدایت هیچ تیم دیگری را برعهده نگرفته بود اما در نهایت برای بازگشت به دوران مربیگری با مدیران باشگاه فنرباغچه به توافق رسید و هدایت این تیم را پذیرفت. 
این تصمیم این مربی پرتغالی و حضورش در لیگ فوتبال ترکیه تعجب بسیاری از فوتبال‌دوستان را به همراه داشت اما حالا به نظر می‌رسد که او قصد دارد چند بازیکن مطرح حاضر در فوتبال اروپا را هم با خودش همراه کند و درخواست جذب آنها را از مدیران یونایتد داشته است. 
اسپور ایکس خبر داده است که ماریو برانکو، مدیر ورزشی فنرباغچه، به صورت جدی در تلاش است تا بازیکنانی که سرمربی جدید این تیم به آنها نیاز دارد را به خدمت بگیرد و دو گزینه اصلی او برای فصل آینده لیندلوف و کاسمیرو هستند که در حال حاضر در یونایتد حضور دارند. 
گفته می‌شود که مدیران این باشگاه امیدوار هستند که لیندلوف را با قراردادی کمتر از ۱۰ میلیون یورو به خدمت بگیرند اما شاید مجبور به پرداخت مبلغی بیشتر برای جذب کاسمیرو باشند. این دو بازیکن در فهرست خرید مورینیو قرار دارند و او امیدوار است که فرصت همکاری با آنها را داشته باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره