نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

رانگنیک: امیدواریم فرانسه ببازد و اول شویم

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
رانگنیک: امیدواریم فرانسه ببازد و اول شویم

ورزش 3/رالف رانگنیک، سرمربی تیم ملی اتریش، در کنفرانس خبری پیش از بازی حساس تیمش مقابل هلند به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و نظرات خود را درباره بازیکنان و وضعیت تیم ارائه کرد. اتریش در دو بازی گذشته یک باخت و سپس یک برد کسب کرده و شانس خوبی برای حضور در مرحله بعد دارد‌.

رانگنیک ابتدا در مورد نقش مارکو آرناتوویچ در تیمش گفت:«وقتی من به عنوان سرمربی انتخاب شدم، شاید مارکو فکر می‌کرد که کار با من می‌تواند سخت باشد. اما من اینطور فکر نمی‌کردم. به همین دلیل او کنار من در اینجا نشسته است و به همین دلیل او در ترکیب اصلی برای بازی مهم مقابل لهستان بود و گل مهمی به ثمر رساند. او بازیکنی کلیدی برای ترکیب ما است.

رانگنیک درباره رقابت برای کسب مقام دوم گروه گفت:«ترجیح می‌دهم اول شویم، اما باید ببریم و امیدوار باشیم که فرانسه ببازد، که احتمال آن کم است. برای کسب مقام دوم فقط باید پیروز شویم. ما می‌خواهیم وظیفه خود را انجام دهیم و سپس ببینیم دیگر تیم‌ها چه می‌کنند.»

رانگنیک در مورد تأثیر یوهان کرویف در مربی‌‌گری او گفت:«یک بار از مربی‌ام خواستم که با پیراهن شماره ۱۴ بازی کنم. آن زمان غیرمعمول بود زیرا فقط شماره‌های بین یک تا یازده استفاده می‌شد. مانند فرانتس بکن‌باوئر، کرویف کسی بود که تأثیر زیادی بر توسعه فوتبال داشت.»

سرمربی اتریش درباره بازی پیش‌رو برابر هلند اظهار داشت:«ما با تیمی روبرو می‌شویم که تقریباً به اندازه فرانسه کیفیت فردی دارد، فقط کمی کمتر، آن هم به دلیل کوچکتر بودن کشورشان. بازیکنان آن‌ها کیفیت زیادی دارند و ما می‌خواهیم مطمئن شویم که در بخش‌های زیادی از بازی کنترل را در دست داریم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره