نماد آخرین خبر

پیش‌بینی جذاب ستاره سابق بارسا از قهرمان یورو

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
پیش‌بینی جذاب ستاره سابق بارسا از قهرمان یورو

ورزش 3/فابرگاس، ستاره سابق بارسلونا، معتقد است که اسپانیا یا آلمان قهرمان یورو ۲۰۲۴ خواهند شد.پیش‌بینی جذاب ستاره سابق بارسا از قهرمان یورو

 آخرین دور از دیدارهای مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های اروپا در حال برگزاری است و شرایط تیم‌هایی که پیش از این به عنوان مدعیان قهرمانی در این مسابقات شناخته می‌شدند تا حد زیادی مشخص شده است.

تیم ملی اسپانیا به عنوان یکی از تیم‌های مدعی در این تورنمنت حضور پیدا کرد اما شاید کمتر کسی انتظار داشت که آنها چنین عملکرد خوبی را به نمایش بگذارند و با نمایشی درخشان در صدر جدول گروه‌شان قرار بگیرند و این موضوعی است که درباره تیم ملی آلمان هم صادق است.

فابرگاس در گفتگو با کانال یوتیوب فایو درباره قهرمان یورو اظهار داشت: «پیش‌بینی من تا به این جای کار این است که یک تیم از بین آلمان و اسپانیا قهرمان خواهد شد. آنها کیفیت بسیار یکسانی دارند و سبک فوتبال مشابهی را به نمایش گذاشته‎‌اند و از اصولی شبیه به هم پیروی می‌کنند.

هر دو تیم در زمین بسیار راحت و آرام به نظر می‌رسند. بله، معتقد هستم که آنها دو تیمی هستند که بیشتر برای ارائه این سبک از فوتبال مدرن، پر فشار و هجومی آمادگی دارند. هر دو تیم در حمل توپ خوب عمل می‌کنند و از نظر تاکتیکی منظم هستند. فکر می‌کنم اسپانیا و آلمان در حال حاضر کامل‌ترین تیم‌های این تورنمنت هستند.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره