نماد آخرین خبر
  1. مهم
ورزشی

اسپانیا مقتدرانه در مرحله حذفی؛ صعود دیوانه‌وار ایتالیا با گل زاکانی

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
اسپانیا مقتدرانه در مرحله حذفی؛ صعود دیوانه‌وار ایتالیا با گل زاکانی

آخرین خبر/دو تیم اسپانیا و ایتالیا توانستد با قرار گرفتن در رتبه اول و دوم گروه B به مرحله بعدی صعود کنند
در دور  سوم مرحله گروهی یورو 2024 تیم های ایتالیا و کرواسی در حالی که کروات ها تا دقیقه ۹۸ بازی از حریف خود پیش بوپند با گل زاکانی به تساوی 1-1 کشیده شد تا ایتالیا با 4 امتیاز راهی مرحله بعد و کرواسی از دور رقابت ها حذف شود؛ در دبگر بازی این گروه اسپانیا با سومین برد پیاپی صدرنشین شد و به مرحله صعود کرد

تیم‌های اسپانیا و آلبانی از هفته پایانی گروه B رقابت‌های یورو 2024 از ساعت 22:30 در استادیوم مرکور اشپیل به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود اسپانیا خاتمه پیدا کرد.فران تورس در دقیقه 13 توانست گل اسپانیا را به ثمر برساند تا لاروخا با 9 امتیاز به عنوان صدرنشین گروه B یورو 2024 شود. تیم آلبانی هم با یک امتیاز از یورو خداحافظی کرد.

تک گل بازی : 

خلاصه بازی :

در دیگر بازی گروه B، گروه موسوم به «مرگ» رقابت‌های یورو 2024 در ورزشگاه ردبول آره‌نا شهر لایپزیگ، تیم‌های ملی کرواسی و ایتالیا به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه یک بر یک خاتمه پیدا کرد.لوکا مودریچ در دقیقه 55 گل اول کرواسی را به ثمر رساند و ماتیا زاکانی در دقیقه 90+8 توانست بازی را به تساوی بکشاند.به این ترتیب تیم ملی فوتبال ایتالیا هم با 4 امتیاز به عنوان تیم دوم این گروه به مرحله بعد صعود کرد. کرواسی هم با 2 امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

گل های بازی :

ایتالیا ۰-۱ کرواسی (لوکا مودریچ دقیقه ۵۴):ضربه کراماریچ با مهار فوق العاده دوناروما همراه شد اما غفلت مدافعان آتزوری باعث شد توپ مقابل پای مودریچ فرود بیاید و گل اول بازی را به ثمر رساند.

ایتالیا ۱-۱ کرواسی (متئو زاکانی دقیقه ۹۰+۸):پاس بی‌نظیر کالافیوری باعث شد تا مدافعان کرواسی درگیر شوند اما زاکانی در عمق خط دفاع کروات‌ها نفوذ کرد و گل تساوی را به ثمر برساند.

جدول رده بندی گروه B 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره