نماد آخرین خبر

جملاتی که دلافوئنته بعد از هر بازی می‌گوید

منبع
ايسنا
بروزرسانی
جملاتی که دلافوئنته بعد از هر بازی می‌گوید

ایسنا/سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا تاکید کرد که تیمش آماده رویارویی با هر تیمی در یورو ۲۰۲۴ است.
تیم ملی فوتبال اسپانیا مقتدرانه راهی دور بعد رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ شد.
اسپانیا در بازی پایانی خود در مرحله گروهی با یک گل آلبانی را شکست داد تا با ۹ امتیاز و به عنوان تیم نخست راهی دور بعد شود.
به نقل از آس، دلافوئنته در نشست خبری بعد از بازی گفت: باید تا روز چهارشنبه صبر کرد تا حریف ما در یک هشتم نهایی مشخص شود. ما از نظر ذهنی آماده رویارویی با هر تیمی هستیم. بازی آنگونه که می‌خواستیم شد و بازیکنان انرژی زیادی داشتند. در این دیدار با مشکلاتی مواجه شدیم اما توانستیم به پیروزی برسیم.
او ادامه داد: اسپانیا نسل بسیار خوبی از بازیکنان در اختیار دارد. می‌توانیم بهتر از این هم ظاهر شویم. به پیروزی در این بازی نیاز نداشتیم و با ترکیبی متفاوت به میدان رفتیم. اکنون تنها آلخاندرو ریمیرو برای ما بازی نکرده است. بازیکنان جوان تیم مثل لوپس فرصت بازی پیدا کردند و تجربه این بازی‌ها بسیار به آنها کمک خواهد کرد. من نخستین کسی هستم که در تیم نیاز به بهتر شدن و پیشرفت دارم. 
سرمربی ایتالیا در ادامه صحبت‌های خود گفت: من یک جمله دارم که بعد از هر بازی در رختکن می گویم و آن اینکه از همه شما به خاطر تلاش در میدان تشکر می کنم سپس بعد از آن می گویم «می‌توانیم در هر بازی پیشرفت کنیم و بهتر ظاهر شویم. من می توانم بهتر شوم. من نخستین کسی هستم که به بهتر نشدن نیاز دارم و شما هم می توانید در بازی بعدی بهتر شوید.»

دلافوئنته در پایان گفت: همه بازیکنان اسپانیا خوب هستند و به خوبی وظیفه خود را در میدان انجام می دهند. بسیار خوشحالم که در همه پست‌ها بازیکنان خوب و باکیفیتی در اختیار دارم. این کار من را بسیار راحت می‌کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره