نماد آخرین خبر

نصیری: روی اشتباهات خودمان جام حذفی را از دست دادیم

منبع
تسنيم
بروزرسانی
نصیری: روی اشتباهات خودمان جام حذفی را از دست دادیم

تسنیم/مدافع تیم فوتبال مس رفسنجان تأکید کرد، شاگردان نویدکیا روی اشتباهات خودشان قهرمانی در جام حذفی را از دست داده‌اند.
مجید نصیری درباره شکست تیمش برابر سپاهان در فینال جام حذفی گفت: در ابتدای بازی گل زودهنگامی دریافت کردیم که متأسفانه این موضوع باعث شد تا تمرکزمان را از دست بدهیم و در ادامه گل دوم را هم دریافت کردیم. ما روی اشتباهات خودمان به سپاهان باختیم و البته این چیزها در فوتبال طبیعی است. تمام بازیکنان ما زحمت خودشان را کشیدند، ولی به هر حال قسمت این نبود که قهرمان شویم و من باید این قهرمانی را به باشگاه سپاهان تبریک بگویم.
وی در مورد عملکرد مس رفسنجان در فصل گذشته یادآور شد: ما بعد از آمدن محرم نویدکیا نتایج خوبی گرفتیم و مس با حضور این مربی شخصیت خوبی پیدا کرد. همه بازیکنان ما از کار کردن با نویدکیا خوشحال و راضی بودند. او آرامش خاصی به تیم داده بود و خوشبختانه بعد از حضور این مربی نتایج خوبی گرفتیم.
مدافع تیم فوتبال مس رفسنجان راجع به وضعیت قراردادش برای فصل بعد هم اظهار داشت: من بازیکن آزاد هستم و پیشنهادهایی به دستم رسیده است که تلاش می‌کنم یک تصمیم خوب بگیرم. مس رفسنجان قطعاً یکی از گزینه‌های مهم من خواهد بود و امیدوارم در نهایت تصمیم درست و خوبی بگیرم. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره