نماد آخرین خبر

فقط سه بازیکن سپاهان آزاد هستند!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
فقط سه بازیکن سپاهان آزاد هستند!

ورزش 3/در روزهایی که هواداران سپاهان به شدت نگران وضعیت بسته شدن تیم محبوب‌شان برای فصل آینده هستند و در میان خبرهای هشداردهنده نکات خوش بینانه‌ای هم برای آنها وجود دارد.
آخرین خبر هشداردهنده پیرامون اردوی سپاهان گفتگوی مورایس با مدیران باشگاه و درخواست او برای توافق و جدایی یکسال پیش از پایان قرارداد بوده است. سرمربی پرتغالی سپاهان سال بسیار سختی را پشت سر گذاشته و به دلیل اتفاقاتی که تجربه کرده اعلام کرده تمایلی به ماندن و ادامه همکاری ندارد. این البته دیدگاه مورایس است و حتی حاضر شده مبلغی که باید برای جدایی خود بپردازد به باشگاه اصفهانی بدهد، اما در مقابل مدیران باشگاه سپاهان مصرند که مورایس به قرارداد خود برای سومین سال هم پایبند بماند و طلایی‌پوشان را پس از استراحتی یکی دو هفته‌ای آماده فصل بعد کند.
در این شرایط اخبار ناراحت کننده دیگری نیز ذهن هواداران سپاهان را نیز به خود مشغول کرده که دقایقی پس از پایان دیدار فینال جام حذفی و قهرمانی طلایی‌پوشان آغاز شد؛ جایی که رامین رضائیان با هواداران اصفهانی خداحافظی کرد و در پی آن خبر جدایی فرشاد احمدزاده و برخی بازیکنان دیگر تیم نظیر شهریار مغانلو نیز منتشر شد.

با وجود این اخبار اما نکته خوش بینانه‌ای نیز پیرامون سپاهان، مورایس و ستاره‌هایش وجود دارد و آن هم اینکه فقط سه بازیکن در این تیم وجود دارند که قراردادشان به اتمام رسیده و مابقی تحت قرارداد باشگاه هستند.

در واقع در پایان رقابت‌های فصل گذشته فوتبال ایران که برای سپاهان با قهرمانی در جام حذفی تمام شد، تنها محمد کریمی، میلاد زکی‌پور و نیما میرزازاد قراردادشان به پایان رسیده و می‌توانند بدون هیچ‌گونه مذاکره‌ای با مدیران باشگاه سپاهان تیم فصل آینده خود را انتخاب کنند، اما درباره سایر بازیکنان از جمله رامین رضائیان، فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو ماجرا اینطور نیست.
در واقع شهریار مغانلو، رامین رضائیان و فرشاد احمدزاده که این روزها بحث جدایی آنها بسیار داغ شده و خیلی‌ها آنها را جدا شده تلقی می‌کنند، همچنان با سپاهان قرارداد دارند و این قرارداد طبق ادعای مسئولان باشگاه سپاهان در طول فصل گذشته به امضا رسیده است.

نکته قابل توجه اما درباره قرارداد شهریار، فرشاد و رامین اینکه به نظر می‌رسد بند مربوط به فسخ در قراردادشان گنجانده شده که در این صورت باشگاه سپاهان می‌تواند از جدایی آنها درآمد کسب کند و در شرایطی که قوانین مربوط به سقف بودجه حسابی دست باشگاه‌های مدعی فوتبال ایران را بسته با شرایط آزادانه‌تری اقدام به جذب جایگزین کند.
البته در این بین شرایط محمدجواد حسین‌نژاد و پیام نیازمند نیز کاملا مشخص نیست و این دو نیز در صورتی که تمایل دارند به پیشنهاد خارجی خود پاسخ مثبت بدهند، باید باشگاه مقصد مبلغ فسخ قراردادشان را بدهد که برای پیام نیازمند یک میلیون دلار و برای حسین‌نژاد 70 میلیارد تومان است.

بنابراین در شرایطی که تا این لحظه فقط جدایی امید نورافکن برای پشت سر گذاشتن خدمت سربازی از جمع بازیکنان سپاهان قطعی شده، نفراتی مانند رامین رضائیان، شهریار مغانلو، فرشاد احمدزاده و سایر نفرات باید در صورت تمایل به جدایی با مدیران باشگاه مذاکره کنند و با پرداخت مبلغی که در قراردادشان آورده شده جدا شوند و تیم فصل بعدی خود را انتخاب کنند.
از سوی دیگر باشگاه سپاهان این روزها در تلاش و مذاکره با محمد کریمی، میلاد زکی‌پور و نیما میراززاد هم هست و مسئولان این باشگاه امیدوارند بتوانند در رقابت برای حفظ این بازیکنان با باشگاه‌هایی که خواهان آنها هستند موفق عمل کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره