نماد آخرین خبر

مونتلا: آردا گولر نمی‌تواند خیلی بازی کند

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
مونتلا: آردا گولر نمی‌تواند خیلی بازی کند

ورزش 3/وینچنزو مونتلا، سرمربی تیم ملی ترکیه امروز در نشست خبری پیش از بازی با جمهوری چک در سومین بازی از گروه F یورو 2024 به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

ترکیه که در بازی اول از سد گرجستان گذشت و در بازی دوم مقابل پرتغال شکست خورد تا در رده دوم جدول جای داشته باشد.

مونتلا که تیمش در این جام پس از شکست مقابل پرتغال به شدت مورد انتقادات طرفداران قرار گرفته بود در ابتدا گفت:"اول از همه، از بازیکنان می‌خواهم آنچه من گفته‌ام را در زمین اجرا کنند. ما به حرف سایر بازیکنانی که در این تورنمنت بازی کردند، مانند جنک توسون، گوش دادیم که می‌گویند این تیم بهترین تیمی است که در 12-13 سال گذشته در آن حضور داشته‌اند. انتقادات همیشه وجود داردو البته برخی از آن‌ها درست است.

فشارها روی ترکیه؟

فشار بخشی از کار ماست، این یک فشار مثبت است. ما به عنوان صدرنشین در مسابقات مقدماتی به اینجا آمدیم. هدف ما صدرنشین دوباره است و تا آخر می‌جنگیم.

آردا گولر؟

اجازه دهید این موضوع را روشن کنم. آردا نمی‌تواند خیلی طولانی بازی کند، او در اولین بازی بازی کرد، سپس پزشک ما و بازیکن تصمیم گرفتند که او دقایق مشخصی داشته باشد تا بتواند بدون ریسک مقابل پرتغال بازی کند، ما با هم انتخاب کردیم و تصمیم گرفتیم. وقتی متوجه شد که نمی‌تواند بیش از حد مشخصی بازی کند، یک جلسه تمرینی برنامه ریزی شده را به مدت 2 روز انجام داد تا از ریسک‌های غیرضروری جلوگیری کند


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره