نماد آخرین خبر

اعتراف فن دایک؛ افتضاح بودیم

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
اعتراف فن دایک؛ افتضاح بودیم

ورزش 3/هلند که در دو بازی اول، چهار امتیاز گرفته بود، امیدوار بود که در برابر اتریش نیز نتیجه مثبتی بگیرد و بتواند به عنوان یکی از دو تیم اول صعود کند، اما در مقابل اتریشی‌ها با نتیجه 3-2 مغلوب شد و بدین ترتیب، نارنجی پوشان به عنوان تیم سوم به مرحله بعد صعود خواهند کرد.

شاگردان رونالد کومان در همان دقایق ابتدایی بازی با گل به خودی دونیل مالن عقب افتادند، اما کودی گاکپو با دومین گل خود در این تورنمنت بازی را به تساوی کشاند.

اتریش کمی قبل از دقیقه 60 بازی دوباره پیش افتاد. روی ارسال زمینی، رومانو اشمید با ضربه سر توپ را وارد دروازه هلند کرد که البته برخورد توپ با پای استفان دی فرای مسیر آن را کمی تغییر داد

هلندی‌ها برای بار دوم در بازی توسط ممفیس دیپای به گل تساوی رسیدند. دیپای با کنترل یک پاس بلند ارسالی از زمین خود، توپ را با یک ضربه چیپ وارد دروازه اتریش کرد.

با این حال، شاگردان رانگنیک حرف آخر را زدند. مارسل زابیتسر با ضربه‌ای از زاویه بسته در دقایق پایانی بازی، پیروزی ارزشمندی را برای اتریش به ارمغان آورد.

فن دایک پس از بازی گفت: "ما بازی را ضعیف شروع کردیم، چه در مالکیت توپ و چه در نبردهای تن به تن. وقتی عقب می‌افتید، انرژی تیم کم می‌شود. در نیمه وقت در مورد این موضوع صحبت کردیم. این عملکرد در یک تورنمنت مهم غیرقابل درک است. در حال حاضر هیچ توضیحی برای این باخت ندارم. همه ما باید خیلی بیشتر تلاش کنیم، چون این عملکرد افتضاح بود. اگر می‌خواهیم در این یورو به چیزی برسیم، خیلی سریع باید تغییراتی ایجاد شود. همه ما در قبال این نتیجه مسئول هستیم."

خاکپو، مهاجم هلند نیز بعد از بازی افزود: "ما اصلا راضی نیستیم. سرمربی و بازیکنان حرف‌های سختی زدند. شاید مشکل از نبود تمرکز بود، باید دوباره بازی را آنالیز کنیم. اگر دلیل را می‌دانستیم آن را تغییر می‌دادیم. ما بازی را خوب شروع نکردیم، تمرکز نداشتیم و نتوانستیم فوتبال خودمان را بازی کنیم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره